Udostępnij
Skomentuj

Super Wings – jak się nazywają? Gadżety i zabawki z bohaterami

Odkąd tylko pojawiła się w telewizji, od razu przypadła do gustu najmłodszym.

Jak się nazywają Super Wings?

Super Wings to drużyna samolotów, które potrafią zmieniać się w roboty. Są przyjazne i zawsze uśmiechnięte oraz gotowe, by wypełniać swoje misje. Grupę tworzy siedem samolotów, głównym bohaterem jest Dżetek (ang. Jett), doręczyciel paczek, a towarzyszą mu Frunia (ang. Dizzy), Śrubek (ang.Donnie), Lotek (ang. Jerome), Trafik (ang. Paul), Dziadzio Albert (ang. Grand Albert), Śmigu (ang. Bello), Mira, Wielki Fru (ang. Big Wing), Adam (ang.Jimbo) oraz Cargo (ang. Roy). Drużyna jest bardzo zgrana i zawsze działa zespołowo, przez co potrafi rozwiązać każdy problem i zawsze wychodzi obronną ręką z wszelakich opresji. Jeśli wpisze się w wyszukiwarkę „Super Wings imiona”, zazwyczaj pojawią się Dżetek, Lotka, Frunia i Śrubek, jako główne postaci, nie mniej – każdy z bohaterów jest tak samo ważny.

Bajka „Super Wings” po polsku jest emitowana na kanale TVP abc. To produkcja, która idealnie sprawdza się jako wieczorynka. Jej bezpretensjonalny przekaz i łagodny charakter sprawiają, że jest bezpieczna nawet dla najmłodszych Dzieci, co więcej – ma także sporo walorów edukacyjnych.

Bohaterowie Super Wings latają po całym świecie, odwiedzając Dzieci i pomagając Im w różnych problemach. Każda wizyta Dżetka w innym zakątku Ziemi opatrzona jest komentarzem, z którego można się dowiedzieć wielu ciekawostek o danym regionie, jego zwyczajach i różnych zasadach. To sprawia, że poza przyjemnością czerpaną z oglądania ulubionej bajki, Maluch może się także sporo dowiedzieć. Samoloty są także bardzo ze sobą zżyte, co także niesie za sobą głębszy przekaz – uczą przyjaźni i wspólnoty, działania zespołowego, dzięki któremu nie ma problemów nie do rozwiązania. Przede wszystkim – mogą zawsze na siebie liczyć i to jest najważniejszy przekaz.

Super Wings zabawki

Niemal każda bajka animowana doczekała się odwzorowań wśród zabawek. Nie ma się co dziwić – każdy Maluch chce jak najczęściej obcować ze swoimi ulubionymi bohaterami, nawet wtedy, kiedy nie może zasiąść przed telewizorem. Także „Super Wings” użyczyła motywów wielu różnym gadżetom.

Samolot zabawka nie jest niczym niezwykłym. Na rynku istnieje wiele produktów nie tylko dla fanów bajki „Super Wings”, ale także dla wielbicieli lotnictwa. Są modele do sklejania czy budowania z klocków, a nawet samoloty pluszaki czy stroje pilotów na dziecięce bale przebierańców. Hitem jest także samolot zdalnie sterowany czy samolot w postaci balona, które z pewnością zachwycą niejednego Malucha.

„Super Wings” nie jest pierwszą bajką o samolotach. Wcześniej pokazała się produkcja Disneya, opowiadająca o przygodach samolotu Dusty’ego czy też inne produkcje, w których pojawiały się potrafiące mówić maszyny. Ale to przygody Dżetka są dedykowane Dzieciom już od najmłodszych lat, stąd też sporo zabawek związanych z tą właśnie produkcją.

Samolot zabawka dla Dziecka jest do znalezienia w formie miłego, kolorowego pluszaka. Maskotka Super Wings nie tylko oryginalnie wygląda, ale też z pewnością sprawi przyjemność najmłodszym Dzieciom, które chętnie śpią z maskotkami i noszą je wszędzie ze sobą. Popularne są także Super Wings figurki, którymi można się bawić w odgrywanie scenek znanych z bajek lub w wymyślanie własnych, nowych przygód dzielnych samolotów. Mogą mieć różne rozmiary – od małych po całkiem spore, z różnymi dodatkowymi funkcjami.

Zestaw Super Wings

Wiodącym producentem figurek Super Wings jest firma Cobi, która stworzyła także inne ciekawe gadżety związane z bajką.  Zestaw gadżetów będzie wspaniałym uzupełnieniem kolekcji figurek. Lotnisko lub stacje pochodzące z różnych miejsc na świecie, na przykład Seulu czy Nowego Jorku, pozwolą na ciekawą, kreatywną zabawę. O wiele łatwiej też wyobrazić sobie lot samolotem, jeśli ma on skąd startować i gdzie wylądować!

Książeczki Super Wings

Książeczki i kolorowanki są niejako kontynuacją animacji i świetnym uzupełnieniem domowego zestawu gadżetów z ulubioną bajką. Książeczki opowiadające o losach samolotów mogą być odpowiedzią na zapotrzebowanie ciągłego obcowania z animacją, bez udziału telewizora. Mogą być czytane na dobranoc, podczas podróży czy wakacji, dzięki czemu Maluch będzie mógł wciąż odkrywać przygody Dżetka i jego przyjaciół. Bardzo ciekawą propozycją są książeczki poniekąd edukacyjne, w których samoloty zabierają Dzieci we wspaniałą podróż po różnych zakątkach świata i pozwalają poznać fakty i ciekawostki z nimi związane. Także zeszyty z zagadkami i naklejkami zapewnią nie tylko przyjemną, ale także intelektualną rozrywkę dla fanów samolotów.

Gadżety i zabawki z ulubionej bajki zawsze sprawią Dziecku przyjemność. Można przebierać wśród mniejszych i większych, tańszych i droższych – zawsze znajdzie się coś odpowiedniego. Bajka „Super Wings”, choć nie jest najpopularniejszą animacją, z pewnością niesie ze sobą odpowiedni przekaz, a zabawki oparte na jej motywach są tak samo przyjemne, jak główni bohaterowie. Jeśli więc Maluch od małego wykazuje zainteresowanie samolotami – warto, by wybrał się w podróż z Dżetkiem i jego przyjaciółmi.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:18
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.