Udostępnij
Skomentuj

Ranking telewizorów 65 cali — najczęściej wybierane modele telewizorów 65 cali 2024

Sprawdź nasz ranking telewizorów 65 cali i wybierz najlepsze urządzenie do swojego domu!

Telewizory 65-calowe to coraz częściej spotykany widok w polskich domach. Dzięki nim możesz poczuć się niczym w kinie i zachwycać rozdzielczością oraz jakością wyświetlanego obrazu. Jeśli nie wiesz, jaki telewizor kupić służymy pomocą!

Polecane telewizory 65 cali

Ranking telewizorów 65 cali – najpopularniejsze modele TV

65 cali to naprawdę popularna wielkość ekranu na rynku telewizorów. Można znaleźć naprawdę wiele modeli o takiej wielkości, które świetnie prezentują się w domach i stanowią ozdobę salonu. Tak wiele dostępnych telewizorów potrafi jednak znacząco utrudnić wybór. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego prezentujemy Ci najchętniej wybierane telewizory 65 cali w naszej ofercie. Poniżej przedstawione modele mają 65 cali, matryce OLED, LED lub QLED i korzystają z najnowszych technologii do zapewnienia najwyższej jakości wyświetlanego obrazu.

Samsung QE65QN85BAT QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Samsung to prawdziwy potentat na rynku telewizorów. Od momentu wprowadzenia do swoich telewizorów funkcji Smart TV urządzenia tej marki cieszą się wręcz ogromną popularnością. Telewizor Samsung QW65QN85BAT QLED 65” 4K Ultra HD Tizen to nowoczesny sprzęt korzystający z technologii Quantum Mini LED, dzięki której oferuje świetną jakość oświetlenia. Co ważne, jasność ekranu automatycznie dostosowuje się do pory dnia tak, by o każdej godzinie obraz wyglądał jak najlepiej.

Na bardzo wysokim poziomie jest też dźwięk zapewniany przez głośniki Dolby Atmos®, które świetnie przenoszą dźwięk na całe pomieszczenie, dzięki czemu czujesz się, jakbyś siedział w samym centrum wydarzeń. Telewizor cechuje do tego częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz w 4K. Jest to też świetny telewizor dla graczy, gdyż obserwuje technologię FreeSync Premium Pro, czyli najlepszą wersję oprogramowania od AMD.

Samsung QE65QN85BAT QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Samsung QE65QN85BAT QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Samsung QE65Q80BAT QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Kolejne urządzenie renomowanej marki Samsung. Podobnie jak poprzednie oferuje świetne parametry, gdyż obsługuje rozdzielczość 4K Ultra HD, a także częstotliwość odświeżania nawet do 120 Hz. Samsung QE65Q80BAT QLED 65” 4K Ultra HD Tizen obsługuje także technologię HDR10+ i HLG. Ma również wgrane oprogramowanie AMD FreeSync Premium Pro. Jest to najlepsza wersja systemu AMD, który znacząco wspomaga jakość obrazu w grach komputerowych, redukując różnice pomiędzy klatkami na sekundę a częstotliwością odświeżania ekranu.

Poza tym Samsung QE65Q80BAT QLED 65” 4K Ultra HD Tizen korzysta z podobnych funkcji, co model QW65QN85 BAT. Najwyższą jakość dźwięku oferują głośniki Dolby Atmos®, telewizor jest ponadto wyposażony w specjalny procesor AI, który optymalizuje wyświetlany obraz.

Samsung QE65Q80BAT QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Samsung QE65Q80BAT QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Philips 65PUS7956/12 LED 65 4K Ultra HD Android Ambilight

Czas na zmianę producenta. Phillips obok Samsunga i LG to jeden z trzech najpopularniejszych producentów telewizorów, który cieszy się renomą w naszym kraju. Telewizor Philips 65PUS7956/12 LED 65” 4K Ultra HD Android Ambilight jest do tej pory najtańszym modelem w zestawieniu. Mimo ceny ledwo przekraczającej 3 tysiące złotych oferuje naprawdę świetne parametry i funkcje.

Jest to telewizor 4K, który cechuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 60 Hz. Obsługuje technologię HDR, takie jak HDR10, HDR10+ oraz HLG, a do tego został wyposażony w specjalny tryb gry przeznaczony dla osób, które do telewizora podłączają np. swoje konsole do gier. W telewizor wgrany jest system Android TV, który zapewnia dostęp do wszystkich najpopularniejszych aplikacji.

Philips 65PUS7956/12 LED 65 4K Ultra HD Android Ambilight

Philips 65PUS7956/12 LED 65 4K Ultra HD Android Ambilight

Samsung UE65AU7172 LED 65 4K Ultra HD Tizen

Wracamy do telewizorów oferowanych przez Samsunga. Model UE65AU7172 LED 65” 4K Ultra HD Tizen z racji na zastosowaną matrycę LED jest opcją budżetową. Nie oznacza to, że jest to słaby telewizor. Biorąc pod uwagę jego cenę wynoszącą niecałe 3 tysiące złotych, trzeba powiedzieć, że ten telewizor Samsunga charakteryzuje się naprawdę świetnym stosunkiem ceny do jakości.

Co najważniejsze ten telewizor oferuje rozdzielczość 4K Ultra HD, dzięki czemu obraz jest bardzo ostry i wyraźny. Głębia z każdego obrazu jest z kolei wyciągana przez technologię HDR: HDR10+ oraz HLG. Telewizor wyposażono w technologię Dolby Digital Plus, trzy złącza HDMI i jedno złącze USB. Oprócz tego obsługuje łączność Bluetooth, dzięki czemu można połączyć szybko swój laptop z telewizorem, by mieć dodatkowy ekran podczas pracy w biurze.

Samsung UE55AU7172 LED 4K Ultra HD Tizen

Samsung UE55AU7172 LED 4K Ultra HD Tizen

LG OLED65C21LA OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

Jeden z najlepszych telewizorów o wielkości 65 cali na rynku. Telewizory LG OLED od lat zachwycają między innymi świetną jakością obrazu, która wynika z zastosowania matrycy OLED, a także nowoczesnego procesora AI piątej generacji. Ten czip dostosowuje obraz tak, by nadać mu naturalnej głębi i zapewnić odpowiednią jakość i żywość kolorów. W ten sposób telewizory LG OLED wykorzystują nowoczesne technologie, by oferować jak najwyższą jakość obrazu.

Cena rzędu 7 500 zł jest jak najbardziej uzasadniona w wypadku tego urządzenia. Obsługuje rozdzielczość 4K Ultra HD, czyli 3840 × 2160 pikseli, częstotliwość odświeżania obrazu sięga aż 120 Hz, a do tego model ten obsługuje nowoczesne technologie HDR, takie jak HDR10 Pro oraz HLG. Oprócz tego obsługiwana jest łączność Bluetooth, Wi-Fi, a także asystenci głosowi Amazon Alexa oraz Asystent Google. Zastosowane w tym telewizorze oprogramowanie Smart TV to WebOS 22.

LG OLED65C21LA OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

LG OLED65C21LA OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

LG OLED65C22LB OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

Kolejny dobry telewizor OLED. Tym razem jest to model OLED65C22LB, który podobnie jak OLED65C22LA obsługuje rozdzielczość 4K, technologie HDR10 Pro oraz HLG i ma częstotliwość odświeżania na poziomie nawet 120 Hz, dzięki czemu dobrze wyświetla płynne nagrania. Takie samo jest też oprogramowanie, czyli WebOS 22, które jest kompatybilne z asystentami Amazon Alexa oraz Google. Taki system SmartTV zapewnia też dostęp do wszystkich najpopularniejszych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, HBO Max, czy też Disney+.

Do tego można liczyć na świetny dźwięk wydobywający się z fabrycznych głośników zamontowanych w tym telewizorze. O to dbają technologie Dolby Vision IQ oraz Dolby Atmos, które oferują najwyższą możliwą jakość dźwięku. Telewizor LG OLED65C22LA docenią również gracze. Urządzenie obsługuje zarówno technologię NVIDIA G-Sync, jak i AMD FreeSync Premium.

LG OLED65C22LB OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

LG OLED65C22LB OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

Samsung QE65Q67BAU QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Kolejny już produkt od Samsunga, który produkuje po prostu naprawdę dobre telewizory. Przykładem jakości oferowanej przez producenta sprzętu elektronicznego z Korei Południowej jest między innymi telewizor Samsung QE65Q67BAU QLED 65” 4K Ultra HD Tizen.

Jest to pierwsze urządzenie w rankingu, które zostało wyposażone w matrycę QLED, nowoczesną technologię oferującą znacznie szerszy zakres kolorów od zwyczajnych matryc LED. Do tego telewizory QLED oferują znacznie lepsze efekty w trybie HDR, prezentując obraz, który jest żywszy i pełen głębi.

Z kwestii czysto technicznych ten model Samsunga jest wyposażony oprogramowanie SmartTV Tizen, częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz, a obsługiwane technologie HDR to HDR10+ praz HLG. Telewizor posiada też wbudowany tryb dla graczy, w którym można liczyć na ustawienia dostosowane do specyficznych wymagań stawianych przez gry wideo.

Samsung QE65Q67BAU QLED 65 4K Ultra HD Tizen

Samsung QE65Q67BAU QLED 65 4K Ultra HD Tizen

LG OLED65G23LA OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

Prawdopodobnie najlepszy, a z pewnością najdroższy telewizor w całym przygotowanym przez nas rankingu LG OLED65G23LA to sprzęt wyceniony na blisko 10 tysięcy złotych i jeden z najlepszych telewizorów o wielkości 65 cali. Co na to wpływa? Między innymi świetna jakość dźwięku, który w tym telewizorze pochodzi z 4 wbudowanych głośników o łącznej mocy 60W współpracujących do tego z subwooferem. Dzięki temu niskie tony brzmią lepiej niż kiedykolwiek.

Jest to także wyśmienity sprzęt dla osób posiadających konsole dziewiątej generacji. Obsługuje oprogramowanie NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, a także nowoczesną technologię Dolby Vision Gaming 4K przy nawet 120 Hz częstotliwości odświeżania. Dlatego nawet w najbardziej wymagających tytułach obraz powala swoim realizmem i szczegółowością.

Na uwagę zasługuje również świetne wykonanie telewizora LG OLED65G23LA. Jest on praktycznie płaski, dzięki czemu świetnie przylega do ściany i prezentuje się na niej niezwykle elegancko. W ten sposób może też służyć w wolnym czasie do wyświetlania dzieł sztuki w najwyższej jakości.

LG OLED65G23LA OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

LG OLED65G23LA OLED 65 4K Ultra HD WebOS 22

LG 65QNED813QA QNED 65 4K Ultra HD WebOS 22

Poznaliśmy już kilka świetnych telewizorów LG OLED, które należą jednak do praktycznie najwyższej półki cenowej. Firma z Seulu potrafi jednak tworzyć też bardziej budżetowe telewizory i LG 65QNED813QA QNED 65” 4K Ultra HD WebOS 22 jest tego świetnym przykładem.

To, czym wyróżnia się ten model LG QNED na tle konkurencyjnych telewizorów w cenie około 4 tysięcy złotych to częstotliwość odświeżania. W tym modelu wynosi ona nawet 120 Hz, co jest wynikiem dwukrotnie wyższym od wielu konkurencyjnych telewizorów i przykładem na to, jak świetny sprzęt produkuje LG.

LQ QNED dobrze sprawdzi się także do gier, dzięki obsłudze AMD FreeSync Premium oraz funkcji GEFORCE Now. Dlatego jest to dobry wybór dla posiadaczy konsol PS5 oraz Xbox Series X.

LG 55QNED813QA QNED 55 4K Ultra HD WebOS 22

LG 55QNED813QA QNED 55 4K Ultra HD WebOS 22

Samsung QE65S95BAT OLED 65 4K Ultra HD Tizen

Pora na ostatni telewizor w dzisiejszym rankingu. Tym razem jest to jeden z czołowych modeli Samsunga w wielkości 65 cali. Jego cena to około 7,5 tysiąca złotych. Telewizor obsługuje HDR10+ i HLG, ma częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz oraz oczywiście działa w rozdzielczości 4K Ultra HD 3840 × 2160 px.

Jednocześnie oferuje on całą masę nowoczesnych funkcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć telewizor z dwoma urządzeniami jednocześnie i wyświetlać ich ekrany na telewizorze. Jest to świetne np. podczas wydarzeń sportowych.

To, co wyróżnia ten model na tle innych telewizorów to świetna jakość dźwięku. Dbają o nią aż 4 głośniki, których łączna moc wynosi 60 watów. Do tego są one połączone z subwooferem, dzięki czemu dobrze brzmią nie tylko wysokie i średnie tony, ale też niskie, które nadają głębi, niezbędnej w nagłośnieniu z najwyższej półki.

Samsung QE65S95BAT OLED 65 4K Ultra HD Tizen

Samsung QE65S95BAT OLED 65 4K Ultra HD Tizen

Udostępnij
5,0
5 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:28
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.