Udostępnij
https://www.morele.net/wiadomosc/ranking-parownic-do-ubran-2020-top-10-najlepszych-modeli/16646/ 2020-06-24 09:35:01.000000

Ranking parownic do ubrań 2020. Top 10 najlepszych modeli

Poszukujesz steamera, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Oto polecane parownice – ranking najlepszych modeli.

Parownica do ubrań znalazła szerokie zastosowanie. Sprawdzi się nie tylko jako przyrząd do odświeżania ubrań, ale również prasowania, gdy akurat nie mamy w pobliżu żelazka. Ich niekwestionowanym atutem jest niewielki rozmiar. Parownicę zabierzemy ze sobą wszędzie. Ponadto najlepsze modele oferują znakomity stosunek jakości do ceny. Sprawdź, na co zwracać uwagę przy wybieraniu tych funkcjonalnych urządzeń.

Steamer do ubrań – ranking parownic

Zanim zdecydujemy się na wybór konkretnego modelu, powinniśmy zwrócić uwagę na opinie użytkowników. Te najbardziej popularne modele zamieściliśmy w naszym rankingu. Łatwo zauważyć, że zgromadzone w zestawieniu parownice pochodzą od renomowanych producentów, którzy już od lat wyznaczają rynkowe trendy.

Każdy z modeli wyróżnia się atrakcyjną specyfikacją. Na wszystkich półkach cenowych znajdziemy bardzo interesujące modele, które zyskały uznanie wśród wymagających klientów. Warto jednak przeanalizować dane techniczne, aby wybrać model idealnie dostosowany do osobistych preferencji. Oferta jest bogata i zróżnicowana. Jaką parownicę wybrać? Tak naprawdę każdy model z naszego rankingu sprawdzi się rewelacyjnie.

Ranking parownic do ubrań 2020

Jaki steamer do ubrań będzie najlepszy? Poznaj najważniejsze parametry

Przed zakupem steamera powinniśmy bardzo dokładnie przeanalizować technikalia każdego z nich, aby dostosować wybór do indywidualnych oczekiwań. Od tych czynników zależy komfort użytkowania. Sprawdź listę najważniejszych właściwości i wybierz najlepszy model.

  • Moc steamera – w szerokiej ofercie znajdziemy parownice o mocy kilkuset watów, a także sprzęty, które gwarantują wsparcie nawet 1800 W. Oczywiście wybór należy dostosować do osobistych potrzeb.
  • Siła wytwarzania pary – jeden z najważniejszych czynników, jaki należy wziąć pod uwagę przy wyborze steamera. Parametr ten określa, ile gramów wody emitowanych jest podczas działania urządzenia przez jedną minutę. Najczęściej znajdziemy modele, które charakteryzują się wytwarzaniem 20-40 g/min.
  • Czas nagrzewania – zdecydowana większość steamerów nagrzewa się w czasie poniżej jednej minuty. To jeden z najważniejszych powodów, dla których parownice cieszą się tak dużą popularnością.
  • Pojemność zbiornika – określa ilość wody, jaką możemy wlać do zbiornika. Szeroka oferta obejmuje zarówno niewielkie modele o niskiej pojemności, jak i te większe, które pozwolą nam na częstsze użytkowanie sprzętu.
  • Wyjmowany pojemnik na wodę – niezwykle przydatna funkcja, która sprawi, że możemy oddzielić pojemnik od konstrukcji. Dzięki temu z powodzeniem spakujemy parowacz do ubrań w torbę lub plecak. To kolejny ukłon w stronę osób, dla których wyjazdy służbowe stanowią codzienną rutynę.
  • Funkcja prasowania w pionie – najczęściej parownice stosujemy na rozwieszonych ubraniach. Jednak taka funkcja zapewni nam możliwość prasowania zupełnie tak, jak za pomocą żelazka.
  • Funkcje dodatkowe – zaawansowane modele steamerów zapewnią bardzo wysoki komfort użytkowania dzięki licznym dodatkom. Możemy wybrać model ze stacją parową lub sprzęt wyposażony w system zapobiegania kapaniu wody. Ponadto niektóre urządzenia oferują program do usuwania kamienia. Rozwiązań jest bardzo wiele.

Jak łatwo zauważyć, istnieje wiele parametrów, które należy przeanalizować przed zakupem urządzenia. Warto samemu określić, jaka będzie najlepsza parownica – ranking modeli może jednak pomóc w wyborze. Dlatego warto się z nim zapoznać, aby móc cieszyć się czystą i elegancką garderobą każdego dnia.

Skuteczny sposób na prasowanie ubrań?

Parownice do ubrań wyróżnia bardzo wysoka skuteczność działania. Sprzęt poradzi sobie nie tylko z wygładzeniem zagnieceń, ale również oczyszczaniem i odświeżeniem elementów garderoby. Dzięki temu klienci mogą wybrać wielozadaniowy, a zarazem niedrogi sprzęt. Decydując się na wysokiej klasy steamer, nie musisz mieć pod ręką żelazka, aby elegancki wygląd towarzyszył Ci każdego dnia.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)