Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Ranking orbitreków. TOP 10 najlepszych modeli

Dzięki zestawieniu najpopularniejszych orbitreków szybciej znajdziesz wymarzony sprzęt. Sprawdź, co wybrać!

Orbitrek to niezwykle przydatne urządzenie, które pozwala zadbać o kondycję, a także zamienić tkankę tłuszczową na mięśnie. Stanie się to możliwe zwłaszcza po zakupie sprzętu dobrej jakości. W tym zaś pomoże ranking orbitreków dostępnych w Morele.net.

Najpopularniejsze orbitreki – zestawienie TOP 10

Analiza poszczególnych parametrów technicznych, a także funkcji obsługiwanych przez orbitreki jest bardzo ważna. Warto jednak uzupełnić ją o informacje uzyskane z zestawień sprzedażowych. Dlaczego są one tak pomocne? Ponieważ ukazują aktualne trendy zakupowe. Dzięki naszym rankingom, z łatwością dowiecie się, jaki orbitrek do ćwiczeń znajduje się obecnie na topie.

I choć popularność nigdy nie jest jedynym kryterium zakupowym, może w sposób znaczący skrócić cały proces wyboru wymarzonego sprzętu. Skoro bowiem jakiś orbitrek jest często kupowany, oznacza to, że był w stanie przekonać do siebie sporą grupę klientów. Wynikać może to chociażby z:

  • wysokiej jakości wykonania,
  • sprawnego działania,
  • dostępności wielu funkcji dodatkowych i wygodnej regulacji obciążenia,
  • niskiej ceny.

Spore znaczenie mają również opinie. Orbitreki są chętnie oceniane przez osoby, które miały okazje z nich skorzystać. Pozostawiają po sobie ocenę, która daje dobry ogląd na to, jak sprzęt sprawdza się w rzeczywistości.

Ranking orbitreków jest generowany automatycznie, na podstawie danych sprzedażowych. Oznacza to, że modele znajdujące się na czołowych miejscach są kupowane najczęściej. Ze względu na fakt, iż ranking TOP 10 jest na bieżąco aktualizowany, zawsze możecie liczyć na świeże dane. Biorąc pod uwagę, jak szybko potrafi zmieniać się oferta, jest to niezwykle istotne.

Zestawienie najpopularniejszych orbitreków pozwala zawęzić wybór wyłącznie do urządzeń będących na topie. Będzie to także narzędzie, dzięki któremu możecie upewnić się, czy interesujący Was orbitrek do ćwiczeń rzeczywiście jest polecany przez klientów o różnych wymaganiach i potrzebach.

Polecane orbitreki

Orbitrek do domu – na co zwrócić uwagę?

Istotną zaletą publikowanych rankingów jest to, że biorą pod uwagę modele z różnych kategorii. Analizowane są wszystkie sprzęty znajdujące się w ofercie. Dzięki temu dokładna analiza pozycji znajdujących się w zestawieniu TOP 10 często wystarczy, by wybrać najlepsze orbitreki do ćwiczeń.

Warto podkreślić, że w katalogu produktowym znajdują się zarówno modele domowe, jak i pół-komercyjne. Orbitreki z obu kategorii są zróżnicowane pod względem zastosowanego systemu hamowania. Biorąc to pod uwagę, należy je podzielić na cztery kategorie.

  • Orbitreki magnetycznezdecydowanie najliczniejsza grupa urządzeń. To tu znaleźć można sprzęty o uniwersalnym charakterze, doskonale sprawdzające się zarówno w domach, jak i siłowniach. Zastosowane hamulce magnetyczne pozwalają na precyzyjną regulację obciążenia, dzięki czemu orbitrek magnetyczny posłuży do spalania nadmiernej tkanki tłuszczowej, budowy kondycji i wzmacniania wydolności organizmu.
  • Orbitreki mechanicznejeśli tani model, to właśnieorbitrek mechaniczny. Będzie to prosty sprzęt, który dobrze sprawdzi się do standardowych ćwiczeń. Jego ograniczenia (związane przede wszystkim z mało precyzyjną regulacją obciążenia) nie ułatwią jednak realizacji bardziej zaawansowanych planów treningowych.
  • Orbitreki elektromagnetycznesprzęty wyposażone w rozbudowaną elektronikę, dzięki której w łatwy sposób można dostosować generowany opór. Komputery pozwalają także na uruchomienie konkretnych programów, które automatycznie ustawiają obciążenie. Orbitrek elektromagnetyczny Idealnie nadaje się dla bardziej wymagających użytkowników.
  • Orbitreki powietrznedrogie, rzadziej spotykane urządzenia, które wyróżniają się między innymi bardzo cichym działaniem i niezwykle rozbudowaną funkcjonalnością. Umożliwia ona realizację wielu programów treningowych, jak również stałą kontrolę nad uzyskiwanych osiągami.

Wskazanie typu orbitreków, z którego wybierzecie swój sprzęt, to połowa sukcesu. Uwagę warto zwrócić też na poszczególne parametry techniczne. W rankingach orbitreków z reguły znaleźć można modele dopasowane do potrzeb różnych użytkowników. Są one zróżnicowane między innymi pod kątem wymiarów i wagi (polecane są na przykład orbitreki składane) czy nośności, a więc maksymalnej wagi osoby ćwiczącej.

Nie bez znaczenia będą także obsługiwane funkcje. To właśnie one w wielu przypadkach decydują o wyborze konkretnego orbitreka. Najczęściej pojawiające się opcje dotyczą pomiaru aktywności – sprzęt mierzy między innymi pokonany dystans, prędkość, ilość spalonych kalorii czy czas treningu. Ćwiczenia na orbitreku dzięki tym funkcjom okażą się bardziej efektywne. To samo tyczy się sytuacji, w której to orbitrek dysponuje wgranymi programami treningowymi. Wystarczy wskazać jeden z nich, a urządzenie samo dostosuje obciążenie.

Polecane sprzęty (zwłaszcza orbitreki elektromagnetyczne) często obsługują również łączność Bluetooth. Dzięki niej można sparować sprzęt ze smartfonem, na którym zainstalowana zostanie dedykowana aplikacja. Sprawdzi się ona na przykład podczas analizowania osiągów i planowania treningów.

Ranking producentów orbitreków – jakiej firmy sprzęt wybrać?

Zestawienie popularności TOP 10 pozwala też na sprawdzenie, jacy producenci cieszą się obecnie uznaniem wśród użytkowników. Obecność ich urządzeń na czołowych miejscach to potwierdzenie tego, że prezentowana oferta rzeczywiście jest warta uwagi. Klientom zyskują również pewność, że zakupione sprzęty rzeczywiście sprawdzą się w praktyce.

Analiza rankingów pokazuje, że sporą popularnością cieszą się na przykład orbitreki Zipro. Producent ma w swojej ofercie zarówno modele magnetyczne, jak i elektromagnetyczne. Zapewniają one dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji, część z nich także do zdefiniowanych programów treningowych.

Uwagę warto zwrócić na orbitreki BH Fitness, które oferowane są również w wersjach pół-komercyjnych. Do tego dodać można orbitreki Spokey, Johnson Health Tech, EXERCYCLE S.L., Horizon Fitness, Bowflex, vidaXL oraz Tunturi.

Ranking orbitreków, opinie użytkowników, a także specyfikacje urządzeń – wszystko to gwarantuje komplet informacji potrzebnych do wyboru najlepszego sprzętu. Warto więc z nich skorzystać.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 21:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.