Udostępnij
Skomentuj

Ranking gier na konsolę Nintendo 3DS – poznaj najlepsze produkcje

Nintendo 3DS to konsola, na której pojawiło się wiele gier ekskluzywnych. Które tytuły są chętnie kupowane?

Nintendo 3DS – najważniejsze informacje

Nintendo 3DS to przenośna konsola, która sprawdza się idealnie podczas długich podróży. Premiera sprzętu odbyła się w 2011 roku, lecz nadal wielu graczy zachwyca się długą listą gier, w której nie brakuje znakomitych tytułów ekskluzywnych. Charakterystyczną cechą konsoli jest obecność dwóch ekranów.

Główną zaletą Nintendo 3DS jest możliwość oglądania obrazu 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów. Ta nowatorska technologia sprawiła, że sprzęt sprzedał się w milionach egzemplarzy i do dziś jest ciepło wspominany oraz chętnie kupowany. W przypadku omawianej konsoli trudno liczyć na wysokiej jakości wrażenia audiowizualne. Jednak ilość i jakość gier na Nintendo 3DS w pełni nadrabia kwestie techniczne, które nieco odbiegają od dzisiejszych standardów.

Cena Nintendo 3DS wynosi około 500 zł. Natomiast wersja z większym ekranem – Nintendo 3DS XL kosztuje około 1000 zł. Najtańsze gry otrzymamy już za około 40 zł. 

Nintendo 3DS – w co warto zagrać?

Na Nintendo 3DS powstało wiele różnorodnych gier. Ponadto, konsola jest wstecznie kompatybilna z Nintendo DS, co daje użytkownikowi dostęp do ogromnej biblioteki tytułów. Nic dziwnego, że wybór może nie być łatwy. 

Japońska marka słynie z rozwijania serii, które już wiele lat temu przyniosły wielki sukces. Dzięki temu możemy zagrać w wiele produkcji z cyklu: Mario, Pokemon, Donkey Kong, czy Kirby. Te postacie to wręcz ikony wirtualnej rozrywki, a gry od Nintendo stale na nich bazują. Pomimo to, użytkownicy nie czują znużenia, gdyż zdecydowana większość tych produkcji pozwala na rewelacyjną zabawę. 

Ta przenośna konsola znalazła uznanie w oczach miłośników gier sportowych, logicznych, platformowych, RPG, a nawet strategicznych. Wiele z nich zagramy tylko i wyłącznie na konsoli Nintendo 3DS. 

Nintendo 3DS – najlepsze gry

Wybór najlepszych produkcji dostępnych na konsolę Nintendo 3DS nie jest łatwy. W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę oceny recenzentów oraz wielkość sprzedaży poszczególnych tytułów. Oto największe hity, w które warto zagrać.

  • Pokemon– Jako trener Pokemon przenosimy się do krainy Kalos, która skrywa wiele tajemnic. Wybierzemy jednego z trzech stworków i wyruszymy w świat pełen niesamowitych przygód. Gra jest niezwykle różnorodna. Każdy nasz Pokemon posiada swoje unikalne cechy, które będą miały wpływ na to, w jaki sposób potoczą się walki.
  • Super Mario 3D – legendarna postać wąsatego hydraulika kolejny raz rusza uwolnić Księżniczkę Peach. W tej części możemy doświadczyć widoku Mario w 3D, co sprawi, że rozgrywka będzie nadzwyczaj atrakcyjna. Na naszej drodze ponownie pojawi się cała masa wrogów i wymagających sekcji platformowych. 
  • Luigi's Mansion 2 – to kontynuacja gry typu action-adventure popularnej na konsoli Nintendo Gamecube. Ponownie będziemy poszukiwać duchów. Misje są bardzo ciekawe i złożone z wielu atrakcyjnych sekcji. Będziemy odkrywać całą masę sekretów, które umożliwiają graczowi odkrywanie nowych fragmentów kampanii. Rozgrywka została utrzymana w stereoskopowym efekcie 3D. Na dużą uwagę zasługuje również znakomita ścieżka dźwiękowa. 

To oczywiście tylko niektóre z wielu znakomitych gier na Nintendo 3DS. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:25
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.