Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Ranking gier dla dziewczyn. Nasz poradnik o najlepszych produkcjach

Dziś prezentujemy świetne gry, które spodobają się dziewczynom i przyciągną przed monitory na długie godziny.

Ilość gier, które zachwycą dziewczyny potrafi zaskoczyć.

Jak wybrać gry dla dziewczyn?

Możemy wybierać spośród wielu gatunków. Szeroki wachlarz tytułów pozwoli również znaleźć wiele pozycji dozwolonych w różnych wymaganiach wiekowych. W naszym rankingu uwzględniliśmy, więc gry dla dzieci, jak i młodzieży. Nasz wybór opiera się na wielkości sprzedaży i recenzjach użytkowników. Te dane rzeczywiście odzwierciedlają faktyczną jakość produkcji.

Najlepsze gry dla dziewczyn

Wśród proponowanych przez nas tytułów znajdziecie rewelacyjne pozycje, które skupiły uwagę graczy na całym świecie. Oczywiście ostateczny wybór zależy od preferencji użytkowników. Warto jednak poświęcić czas na zapoznanie się z recenzjami wszystkich gier.

Wśród najlepszych miejsc w rankingu znajdziecie popularnego Minecrafta, w którym samemu można kreować nieograniczone światy. Kolejną propozycją może być świetne Stardew Valley, gdzie możemy zarządzać własną farmą i zająć się beztroskim życiem na wsi. Nie zapomnieliśmy o fankach gier zręcznościowych. Zarówno Ori and the Blind Forest, jak i Sonic Mania to znakomite produkcje w atrakcyjnych cenach. Dla miłośniczek wyzwań śmiało możemy zaproponować Cuphead, którego stylistyka nawiązuje do najlepszych kreskówek minionych lat.

Zupełną innowacją stały się takie gry jak No Man’s Sky oraz Overcooked. W pierwszej z nich przenosimy się w kosmos i odkrywamy nowe planety. Świetną zabawą będzie również poznawanie fauny i flory. Druga gra to szalona zabawa w gotowanie na czas. To idealna produkcja do zabawy dwuosobowej, podobnie jak Worms Reloaded, gdzie gracze wcielają się w postać uśmiechniętych robaków, dzielą się na drużyny i rywalizują ze sobą.

Wśród naszych gier umieściliśmy również świetną niezależną produkcję z pixel-artową grafiką – FEZ oraz bardzo popularne Lego Worlds. W świecie klocków poznamy całą masę znanych już postaci, które przeniosą nas w wir wspaniałych przygód.  

Najczęściej kupowane gry dla dziewczyn

Top 10 gier dla dziewcząt

Pora przyjrzeć się szczegółowym danym odnośnie poszczególnych gier. Zwróć uwagę na cenę oraz wymagania wiekowe. Wśród gier dla dziewczyn największą popularnością cieszą się gry zręcznościowe na PC. Nic dziwnego, gdyż przyjazne postacie i wesoła sceneria idealnie wpisują się w ich gusta i stanowią świetną rozrywkę bez elementów przemocy. Dzięki temu, nawet dzieci od 3 lat będą mogły bawić się świetnie.

Wszystkie produkcje zapewnią kapitalną zabawę. Większość z nich dostaniemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możemy zbudować dużą i tanią bibliotekę gier. Najlepsze produkcje dla dziewczyn pozwolą nam na rozgrywkę zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i zabawę wieloosobową. Należy wspomnieć, że mamy do czynienia z tytułami najbardziej popularnych producentów, po których należy spodziewać się wysokiej jakości grafiki, świetnych wrażeń dźwiękowych oraz grywalności najwyższych lotów. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o każdej z gier. Ułatwi to decyzję o ich zakupie.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 19:05
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.