Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Panzer Dragoon Remake – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje

W poradniku przedstawimy garść szczegółów na temat remake’u znanej gry z 1995 roku. Zapraszamy!

Panzer Dragoon Remake – informacje ogólne

Gra to trzecioosobowa strzelanka, w której wcielimy się w rolę bohatera, podróżującego na latającym smoku. Tak oryginalna produkcja została ciepło przyjęta przez graczy już 24 lata temu. Po długim czasie zdecydowano się powrócić do tej gry i nadać jej nowy bieg.

  • Producent: MegaPixel Studio S.A.
  • Wydawca: Forever Entertainment S.A.
  • Data premiery: Grudzień 2019
  • Platforma: Nintendo Switch
  • Tryby gry: singleplayer 
  • Ograniczenia wiekowe: od 12 roku życia

Gra wyjdzie w grudniu 2019 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest MegaPixel Studio S.A. Natomiast wydawca to Forever Entertainment S.A. Panzer Dragoon Remake pojawi się wyłącznie na konsolę Nintendo Switch, co sprawia, że stanowi ekskluzywny tytuł dla tej platformy. Zagramy jedynie w trybie dla pojedynczego gracza. Rozgrywka przeznaczona jest dla użytkowników, którzy ukończyli co najmniej 12 lat.

Warto wiedzieć!

Panzer Dragoon Remake zmierza na Nintendo Switch. To świetna informacja dla graczy, którzy lubią zabawę w trybie przenośnym. Mamy do czynienia z pierwszym hybrydowym sprzętem przeznaczonym do gier video. Konsolę możemy podłączyć do telewizora, aby po jakimś czasie kontynuować rozgrywkę, podłączając kontrolery do niewielkiego ekranu. 

Panzer Dragoon Remake – fabuła, mechanika, detale

Gra początkowo pojawiła się na konsoli Sega Saturn i zyskała ogromne uznanie wśród graczy na całym świecie. Dziś spodziewamy się odświeżonej wersji produkcji. Panzer Dragoon Remake przenosi nas na obcą planetę, której cywilizacja została pochłonięta przez wielką katastrofę. W tym dziwnym świecie pozostały tylko smoki, a ludzie próbują przywrócić dawny porządek. Bohaterem gry jest Keil Fluge, który obserwuje pojedynek jeźdźców na smokach. Zwycięzca ucieka i ma wobec planety niecne plany. Z kolei ranny przegrany przekazuje swojego smoka naszemu protagoniście. Rozpoczyna się szalony pościg. 

Grę będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Walka odbywa się za pomocą laserów lub pocisków. Ciekawym rozwiązaniem jest brak możliwości przyspieszania i spowalniania lotu na smoku. Ponadto będziemy stale poruszać się w jednym kierunku. Jedyną możliwością jest obrót kamery. W ten właśnie sposób należy namierzać naszych wrogów. Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalne i odważne podejście do dzisiejszych standardów rozgrywki. 

Omawiając warstwę graficzną produkcji, należy mieć na uwadze, że Panzer Dragoon Remake wyjdzie jedynie na konsolę Nintendo Switch. Jej możliwości techniczne nieco odbiegają od mocnych pecetów oraz konsoli PlayStation 4, czy Xbox One. Możemy jednak liczyć na atrakcyjną i bardzo zróżnicowaną grafikę. Będziemy przemierzać różne lokacje, co sprawi, że gra przyniesie wiele radości. Muzyka w grze już na zwiastunie prezentuje się bardzo dobrze i buduje klimat tej ciekawej opowieści. 

Panzer Dragoon Remake – wymagania sprzętowe

Jedynym wymogiem, który powinniśmy spełnić jest zakup konsoli Nintendo Switch. Ta jest obecnie dostępna wyłącznie w jednej wersji. Być może w przyszłości otrzymamy inną edycję konsoli. W poniższej tabeli przedstawiamy możliwości techniczne sprzętu na tle najnowszych konsol innych producentów.

Jak łatwo zauważyć, na konsoli Nintendo Switch nie zobaczymy grafiki w technologii 4K. Wiele pozostałych elementów również przemawia na korzyść innych konsol. Jednak ogromną siłą popularnego Switcha jest możliwość gry przenośnej oraz duża ilość gier ekskluzywnych. Jedną z nich jest właśnie Panzer Dragoon Remake. 

Uwaga!

Komfort rozgrywki na konsoli Nintendo Switch można znacznie zwiększyć, dokupując specjalny Pro-Controller. Ten bardzo wygodny i ergonomiczny pad zapewnia dokładne sterowanie w wielu produkcjach, które wymagają precyzyjnych ruchów. W omawianej grze sprawdzi się doskonale. Warto również rozważyć zakup dodatkowych akcesoriów do naszej konsoli jak etui, czy szkło hartowane na ekran

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:38
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.