Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

MotoGP 19 – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o grze

Zapraszamy na poradnik o MotoGP 19. Sprawdź wszystkie szczegóły o najnowszej produkcji ze świata motocykli.

MotoGP 19 – informacje ogólne

Jak co roku, tak i tym razem na rynku pojawiła się kolejna produkcja związana ze sportami motorowymi. Ponownie gra została usprawniona o kolejne poprawki i wiele ciekawych nowości. Oto najważniejsze informacje o rozgrywce:

  • Producent: Milestone
  • Wydawca: Milestone
  • Data premiery: 6 czerwca 2019
  • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Tryby gry: Singleplayer/multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Gra dla osób powyżej trzeciego roku życia

Producentem i wydawcą gry jest studio Milestone. Premiera MotoGP 19 odbyła się 6 czerwca 2019 roku. Mamy do czynienia zarówno z trybem jednoosobowym, w którym rozegramy wiele ciekawych zawodów, jak z wieloosobowym, gdzie zmierzymy się z innymi graczami w zabawie sieciowej. MotoGP 19 pojawiło się na PC, Xbox One i Nintendo Switch. Produkcja nie zawiera przemocy i dozwolona jest również dla dzieci. To świetna propozycja na rozrywkę dla całej rodziny.

Warto wiedzieć!

Rozgrywka w trybie sieciowym za darmo dostępna jest jedynie na komputerach osobistych. W przypadku wszystkich trzech konsol, na jakich pojawiła się gra, musimy opłacić abonament, który umożliwi nam zmagania online. Usługi sieciowe na PS4 i Xbox One dadzą nam dostęp do minimum dwóch gier miesięcznie. W przypadku Nintendo Switch możemy liczyć na dostęp do starych produkcji z ery konsol NES i sNES.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

MotoGP 19 – mechanika i detale

MotoGP 19 to gra, która zabierze nas w świat realistycznych zawodów motocyklowych. Oznacza to, że pojazdy zachowują się bardzo naturalnie, a sterowanie bywa wymagające. Należy pamiętać o zwalnianiu przed zakrętami i zachowaniu ostrożności podczas mijania rywali. Zawodnicy sterowani przez komputer potrafią nam sprawić wiele trudności, więc rywalizacja nie będzie należała do najłatwiejszych.

Ogromnym atutem rozgrywki jest fakt, że gra jest w pełni licencjonowana. Oznacza to, że trasy, nazwiska zawodników i marki motocykli są zgodne z rzeczywistością. To świetna informacja dla fanów sportów motocyklowych, jakie możemy oglądać na ekranach telewizorów. Warto podkreślić, że strój oraz kask możemy dowolnie modyfikować.

Kolejną zaletą jest bardzo atrakcyjna grafika. Faktycznie możemy poczuć się jak za kierownicą prawdziwego motocyklu. Wszystkie pojazdy zostały wykonane niezwykle atrakcyjnie. Doskonale widać tu każdy, nawet najmniejszy detal. Również ścieżka dźwiękowa gry prezentuje się kapitalnie. Ryk silników idealnie podkreśla klimat tej produkcji.

MotoGP 19 – wymagania sprzętowe

Warto sprawdzić, jak prezentują się wymagania sprzętowe nowej gry studia Milestone. Sprawdź, czy Twój komputer poradzi sobie z rozgrywką. Wszystkie najważniejsze informacje o wymaganych podzespołach zamieściliśmy w poniższej tabeli:

Jak widzimy, już minimalne wymagania sprzętowe tej produkcji są dosyć wysokie. Żeby uruchomić grę, potrzebujemy zasobu 8 GB pamięci RAM oraz mocnej karty graficznej. Dobrze sprawdzi się tu procesor Intel Core i5-2500 lub AMD FX-810. Dużym plusem jest fakt, że zagramy nawet na starszych systemach Windows. Taka konfiguracja prawdopodobnie wymusi na graczu konieczność obniżenia jakości detali.

Dużo wyższe są rekomendowane wymagania gry, które mogą przekroczyć możliwości niektórych gamingowych komputerów. Oprócz bardzo wysokiej klasy procesora należy pamiętać o karcie graficznej z wysokiej półki cenowej. Dużą przeszkodą może być zasób aż 16 GB pamięci RAM.

Uwaga!

Jeżeli wymagania sprzętowe gry MotoGP 19 przekroczą możliwości naszego komputera, zawsze warto pomyśleć jej zakupie na jednej z konsol. Zarówno PS4, Xbox One, jak również Nintendo Switch oferują bardzo wygodną rozgrywkę z padem w dłoniach. W przypadku tej ostatniej konsoli będziemy mieli możliwość gry w trybie przenośnym. Każdy z tych sprzętów zapewni wysoką płynność animacji.

Polecane artykuły
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:22
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.