Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Klawiatura mechaniczna do 200 zł - polecane modele

Czy warto kupić klawiaturę mechaniczną do 200 zł? Jakie modele są najpopularniejsze?

Klawiatura mechaniczna do 200 złotych – czego można oczekiwać w tej cenie?

Ceny klawiatur mechanicznych bywają wielokrotnie wyższe niż 200 złotych, ale i w tej cenie znajdziemy sporo ciekawych propozycji. Klawiatury te nie są drogie, dlatego też nie zaoferują tak znakomitych parametrów działania, jak modele z najwyższej półki, ale wśród nich również można znaleźć kilka interesujących modeli. Parametry klawiatur mechanicznych do 200 złotych zaprezentowano w poniższej tabeli.

Klawiatury mechaniczne do 200 zł – specyfikacja

Zalety i wady tanich klawiatur mechanicznych

Wielu kupujących słusznie zastanawia się nad tym, czy tania klawiatura mechaniczna sprawdza się w praktyce i czy nie jest to przypadkiem urządzenie kiepskiej jakości. By podjąć ostateczną decyzję, warto przyjrzeć się zaletom oraz wadom tanich klawiatur mechanicznych.

ZALETY

  • Niska cena za klawiaturę mechaniczną.
  • Wystarczające parametry do codziennej pracy przy komputerze, a także do wielu gier.
  • Komfort, jaki oferuje klawiatura mechaniczna.
  • Precyzja i wygoda w grach w porównaniu z klawiaturą membranową o niskim profilu.

WADY

  • Ograniczona funkcjonalność względem droższych modeli.
  • Słabszej jakości przełączniki niż w droższych klawiaturach mechanicznych.

Największą bolączką tanich klawiatur mechanicznych jest ograniczona funkcjonalność i słabsze przełączniki, ale i tak tania klawiatura mechaniczna dla graczy będzie rozsądnym wyborem do użytkowania podczas gier.

Polecane klawiatury mechaniczne do 200zł

Ranking klawiatur mechanicznych

Wybór klawiatury mechanicznej warto poprzedzić rzutem oka na ranking klawiatur mechanicznych, w którym znajdziemy te modele klawiatur, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród kupujących. Popularność wybranych klawiatur przekłada się na zdecydowanie więcej opinii, recenzji oraz testów z nimi związanych, co pozwala świetnie poznać produkt jeszcze przed zakupem.

Polecane klawiatury mechaniczne do 200 zł

Oferta klawiatur mechanicznych do 200 złotych nie jest szczególnie szeroka, ale jest w czym wybierać. Ta półka cenowa zawiera już, co najmniej, kilka ciekawych propozycji gamingowych. Klawiatury w tej cenie mają lepsze parametry niż najtańsze modele, a bardzo dużą popularnością cieszą się poniższe warianty:

  • Klawiatura Media-Tech Cobra Pro Inferno Cyan AX Blue (MT1253-US) – to klawiatura, która kosztuje około 150 złotych, a jest jednym z bestsellerów w przedziale cenowym do 200 złotych. Jak widać na jej przykładzie, nie trzeba wydawać wiele, by kupić całkiem funkcjonalną klawiaturę mechaniczną. To model dedykowany graczom. Uwagę zwraca aluminiowa obudowa oraz wygodny, dość wysoki, profil klawiatury. Uwzględniono 12 przycisków multimedialnych. Klawiatura posiada funkcję anti-ghostingu i jest bardzo dobrze oceniana przez użytkowników.
  • Klawiatura Natec Genesis Thor 300 TKL US White (NKG-0944) Outemu Red – to klawiatura gamingowa, która jest bardzo neutralna wizualnie i przez to bywa chętnie wybierana nie tylko do gier, ale także do biura. To kompaktowy model (bez bloku numerycznego), co czyni tę klawiaturę dobrym wyborem na turnieje. Urządzenie wyposażono w pełny anti-ghosting, a cena wynosi niespełna 160 złotych.
  • Klawiatura SPC Gear GK530 Kailh Blue (SPG014) – za niespełna 190 złotych otrzymujemy kompaktową klawiaturę (bez bloku numerycznego) o klasycznym designie. Metalowa obudowa to gwarancja trwałości, a podświetlenie RGB powinno przypaść do gustu graczom. Urządzenie wyposażono, oczywiście, w funkcję anti-ghostingu, a także w opcję programowania makr, co przydaje się nie tylko w grach, ale również w pracy.
Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:19
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.