Udostępnij
Skomentuj

Judgment – wymagania sprzętowe i ważne informacje o tej produkcji

Judgment to ambitna produkcja, w której wcielamy się w rolę prawnika. Poznajcie nasz poradnik o tej grze.

Judgment - informacje ogólne

Gra wyszła spod skrzydeł Ryu ga Gotoku Studio odpowiedzialnego za tak znaną serię, jak Yakuza. To sprawia, że po Judgment można spodziewać się świetnej rozgrywki, okraszonej bardzo dobrą grafiką i znakomitą muzyką. Do tych cech producent zdążył już przyzwyczaić wielu graczy. Od premiery gry dzieli nas zaledwie kilka miesięcy. Warto już dziś zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jej temat.

  • Producent – Ryu ga Gotoku Studio
  • Wydawca – SEGA
  • Data premiery – 25.06.2019
  • Tryb gry – singleplayer

Judgment pojawi się wyłącznie na PS4. Jest to produkcja ekskluzywna. Oznacza to, że przynajmniej przez jakiś czas nie zagramy w nią na innych platformach. Miłośnicy gry na PC lub Xbox One będą musieli poczekać do ewentualnego ogłoszenia wydania gry na ich sprzęty. Trudno również spodziewać się Judgment na Nintendo Switch i przenośnej rozgrywki.

Czy możemy liczyć na Judgment po polsku? Raczej nie. Producent nie uwzględnił naszego języka przy ogłaszaniu wersji językowych. Być może ten stan rzeczy zmieni się z kolejnymi aktualizacjami. Gra stawia na rozgrywkę jednoosobową i w najbliższym czasie nie oczekujemy żadnych trybów online.

Trudno dokładnie oszacować cenę gry. Zakładając, że będzie to bardzo głośna premiera, należy przypuszczać, że będziemy musieli zapłacić około 250 zł. Warto podkreślić, że będziemy mieli do wyboru wersję pudełkową oraz cyfrową. Pierwsza opcja spodoba się kolekcjonerom gier, a druga zachwyci graczy, którzy chcieliby zagrać bez konieczności wychodzenia z domu i wymieniania płyt w czytniku.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Judgment - fabuła, mechanika, detale

Bohaterem Judgment jest prawnik, który po ciężkich przeżyciach osobistych wraca do poszukiwania przestępców. Będziemy wykonywać ekscytujące misje, przesłuchiwać świadków i rozwiązywać skomplikowane zagadki kryminalne. Oprócz tego, będziemy mieli okazję sprawdzić się w systemie walki w pewnym stopniu zaimplementowanym z serii Yakuza. Wbrew pozorom nie jest on prosty do wyuczenia i dużo bardziej rozbudowany niż w wielu innych grach akcji. Mnogość kombinacji powoduje chęć poznawania coraz to bardziej efektownych metod pokonywania przeciwników.

Zwiastuny gry prezentują świetną warstwę graficzną, która świadczy o mocy konsoli PS4. Dynamiczna grafika w jakości 4K zapewni świetne wrażenia wszystkim koneserom gier video. Świat przedstawiony w tej produkcji to japońskie miasto, które tętni życiem. Jeśli do tego dołożymy świetną muzykę, którą słychać tu na każdym kroku, mamy potencjał na wielki hit. Można spodziewać się dużego sukcesu sprzedażowego.

Warto podkreślić, że gra na pierwszy rzut oka może przypominać produkcje podobne do popularnego GTA. Jednak z Judgment łączy je tylko gatunek gier akcji. Zdecydowanie bliżej omawianej produkcji leży popularna seria Yakuza. Chociaż dokładna fabuła nie jest jeszcze znana, już teraz możemy spodziewać się bardzo ciekawej opowieści pełnej intryg, emocjonującej walki i tajemniczych postaci. Możemy być pewni, że Judgment zyska świetne oceny nie tylko w Japonii, ale również na rynku europejskim, który jeszcze do niedawna nie był zbyt otwarty na tego typu gry.

Judgment - wymagania sprzętowe

O wymaganiach sprzętowych mówimy zwykle w przypadku gier na PC. Jeśli chodzi o konsole Playstation, warto mieć na uwadze wiele bardzo istotnych kwestii. Mamy do wyboru kilka różnych wariantów konsol. Pierwsze wersje PS4 to najtańsze tego typu urządzenia. Następnie na rynku pojawiła się PS4 Slim. To dużo mniejsza wersja konsoli.

Najbardziej zaawansowana technicznie jest Playstation 4 Pro. Ten sprzęt podłączony pod wysokiej klasy telewizor 4K, wspierany technologią HDR pokaże nam świetnej jakości grafikę i dynamiczną rozgrywkę. Warto wybierać wśród telewizorów z jak najmniejszym wskaźnikiem input lag oraz wysokim odświeżaniem ekranu. Pomocne będą również wysokiej klasy słuchawki, dzięki którym usłyszysz dźwięk w jeszcze lepszej jakości.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:22
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.