Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla teściów?

Wybieramy atrakcyjne prezenty świąteczne dla teściów. Gdzie warto szukać?

Zakup prezentów w gronie rodzinnym nigdy nie jest łatwym zadaniem. Trzeba bowiem kierować się nie tylko kwestiami materialnymi, ale również związanymi z upodobaniami i zainteresowaniami osób, którym chcemy coś kupić. Wszystko po to, aby finalny prezent rzeczywiście przypadł do gustu, zamiast wylądować na dnie szafy.

Zadanie wydaje się tym bardziej utrudnione, jeśli chcemy kupić coś teściom. Nikt z nas nie chce im się narazić, dlatego każda decyzja w takiej sytuacji wydaje się niezwykle istotna. Zwłaszcza gdy do końca nie wiemy, czym teściowie się interesują.

Prezent na święta dla teściów – jak wybrać?

Oczywiście po pomoc w  tym przypadku powinniśmy udać się do żony lub męża – są to w końcu ich dzieci, toteż powinni doskonale wiedzieć, na co warto postawić, a od czego powinniśmy trzymać się z daleka. Określenie zainteresowań teściów pozwoli zdecydowanie zawęzić ostateczny wybór. Będziemy mogli bowiem skupić się na produktach, które rzeczywiście mają szansę trafić w gust teściowej lub teścia.

Kolejną ważną kwestią będzie to, czy zamierzamy wybrać jeden prezent dla dwojga czy może wolimy kupić osobny podarunek dla teścia i teściowej. Jest to oczywiście zależne od posiadanego budżetu. Nie każdego bowiem stać na zakup dwóch drogich produktów. Na całe szczęście, rynek jest tak szeroki, że powinniśmy znaleźć wiele ciekawych rozwiązań w każdym przedziale cenowym.

Pomysły na prezent świąteczny dla teściów

Mając na uwadze to, jak trudny może okazać się to wybór, postanowiliśmy przedstawić Wam kilka propozycji, które mają szansę zyskać aprobatę osób obdarowywanych. Znalazły się tu produkty z różnych kategorii tematycznych i cenowych.

  • Album na zdjęcia. Być może nie jest to prezent specjalnie efektowny, jednak z pewnością niesie ze sobą pewien ładunek emocjonalny. Album pozwoli bowiem zbierać zdjęcia wnuków, dzieci i całej rodziny, dlatego dla wielu osób będzie on bardzo ważną pamiątką. Zwłaszcza gdy dokonamy dobrego wyboru pod względem sposobu przygotowania takiego albumy. Może być to forma foto książki lub wytrzymałego zeszytu z koszulkami. Uwagę warto zwrócić więc na sposób wykonania albumu, użyte materiały, a także szeroko pojęty design.
  • Wieże. Teściowie z pewnością docenią również dobrej jakości sprzęt grający, zwłaszcza jeśli postaramy się o dobór zestawów wyposażonych w głośniki zapewniające czysty, mocny dźwięk. Żeby stało się to możliwe, powinniśmy oczywiście zwrócić uwagę na kluczowe parametry techniczne sprzętu, takie jak moc czy też pasmo przenoszenia.

Niezwykle ważna okaże się również jakość wykonania (zarówno design, jak i wytrzymałość), a także wszelkie funkcje dodatkowe. Mowa tu między innymi o tunerze, radiu internetowym bądź cyfrowym, łączności NFC, a także modułach Bluetooth lub Wi-Fi, które pozwalają na sterowanie wieżą za pośrednictwem urządzeń mobilnych (np. smartfona).

  • Zegar. Jest to bardzo bezpieczny wybór, choć trzeba pamiętać o odpowiednim dobraniu designu zegara do upodobań teściów i wystroju ich domu lub mieszkania. W pierwszej kolejności należy oczywiście zadecydować, na jaki typ urządzenia chcemy się zdecydować. Dostępne są bowiem zarówno modele wskazówkowe, jak i cyfrowe.

Do tego dochodzi styl. W sklepach znaleźć można zegary standardowe, czasem urozmaicane poprzez dodatkowe kolory lub nadruki, zegarki dworcowe, klasyczne, nowoczesne czy też gwarantujące efekt 3D. Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem wymarzonego zegara. Przedziały cenowe również są szerokie – od kilku do tysiąca złotych.

  • Gramofony. Mówiliśmy już o muzyce, jednak w kontekście nowoczesnych wież. Wiele jest jednak osób z sentymentem do dawnych czasów, zwłaszcza że wiele urządzeń, które kiedyś były powszechne, obecnie wraca do łask. Idealnym na to przykładem są gramofony, niezwykle popularne także w Polsce. Jest to doskonały prezent dla prawdziwych melomanów, dla których obcowanie z fizycznym nośnikiem w postaci płyty winylowej to doświadczenie wyjątkowe.
  • Bieżnie. Na koniec coś, co pozwoli teściom pozostać w formie. Takie prezenty mają wartość podwójną. Z jednej strony ofiarujemy nowoczesny sprzęt, który zapewnia dużo frajdy, a z drugiej przykładamy się do zdrowego trybu życia, który dla ludzi w tym wieku jest szczególnie istotny. Co ważne, bieżnie występują w wielu odmianach, dlatego bez problemu dobierzemy model w zależności do rodzaju generowanego obciążenia czy też opcji regulacyjnych.

Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje przynajmniej w pewnym stopniu ułatwią dokonanie właściwego wyboru. Dzięki temu ostateczny prezent okażę się zgodny z zainteresowaniami teściów, na czym skorzystają zarówno oni, jak i my.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 21:47
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.