Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition – wyjątkowa karta graficzna!

Bierzemy pod lupę GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition. Sprawdź, co potrafi nowe karta graficzna.

Firma Galax proponuje kartę graficzną przeznaczoną dla najbardziej wymagających gamerek. Różowa kolorystyka i atrakcyjna specyfikacja techniczna to idealne rozwiązanie dla obsługi najnowszych gier. Sprawdź, czy warto kupić tę jednostkę i jakie możliwości może zaoferować.

GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition - specyfikacja techniczna

Już na pierwszy rzut oka specyfikacja najnowszej jednostki od GALAX prezentuje się nad wyraz interesująco i z pewnością znajdzie zastosowanie na pokładzie gamingowych komputerów. Wszystkie szczegółowe informacje prezentujemy w poniższej tabeli. Sprawdź, czy sprzęt sprawdzi się w Twoich rękach i pozwoli na zabawę przy ulubionych grach.

GeForce RTX 2070 SUPER EX Pink Edition – dane techniczne

Różowa wersja karty GeForce RTX 2070 SUPER EX wyróżnia się podobną specyfikacją, względem poprzednich wersji jednostki. Jest to układ Nvidia Turing TU104 z 2560 procesorami strumieniowymi. Sprzęt z pewnością zaoferuje bardzo wysoką jakość detali graficznych podczas rozgrywki. To m.in. zasługa taktowania rdzenia na poziomie 1770 MHz. Natomiast w trybie boost wartość ta sięga nawet 1815 MHz. Taka częstotliwość zapewni oczekiwaną wydajność nawet przy najnowszych tytułach. W tryb boost można przejść dzięki technologii OC z poziomu dedykowanej aplikacji. Ponadto producent oferuje nam pamięć na poziomie 14 Gb/s, co również należy uznać za znakomity wynik.

Polecane karty graficzne Nvidia GeForce

 

Kolejnym atutem, jakim wyróżnia się karta graficzna GeForce RTX 2070 SUPER EX Pink Edition, jest znakomity układ chłodzenia. To aluminiowy radiator wyposażony w ciepłowody. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na wsparcie dwóch 100-milimetrowych wentylatorów, które mogą działać w półpasywnym trybie pracy. W praktyce oznacza to, że karta będzie niemal niesłyszalna podczas działania. To kolejna wiadomość dla użytkowników, którzy oczekują najwyższego komfortu podczas zabawy.

Warto wiedzieć!

Zakup wysokiej jakości karty graficznej to inwestycja na najbliższe lata. Wymagania gier stale rosną, jednak GeForce RTX 2070 SUPER EX Pink Edition zaoferuje możliwości, które pozwolą na komfortową zabawę przy wielu nadchodzących produkcjach. Dlatego żadna miłośniczka wirtualnej rozrywki nie przejdziie obojętnie obok tej niezwykle interesującej jednostki.

Omawiając parametry GeForce RTX 2070 SUPER EX Pink Edition, należy również zwrócić uwagę na wymiary urządzenia, gdyż karta jest relatywnie duża. Zajmuje trzy sloty, a jej długość sięga 29 cm. Jednak w nowszych obudowach może być zainstalowana bez żadnych przeszkód. Warto dodać, że w konstrukcji znajdziemy trzy wyjścia DisplayPort i jedno wyjście HDMI.

Nie ulega wątpliwości, że karta została przeznaczona dla kobiet, które uwielbiają gry, a także często udostępniają streaming na żywo. Sprzęt sprawdzi się idealnie przy najbardziej zaawansowanych produkcjach. Ponadto liczyć możemy na wsparcie technologii RayTracing, dzięki której zobaczymy realistyczne odbicia światła na obiektach. Warto podkreślić, że jednostka gotowa jest do zabawy w trybie VR. Wystarczy zakupić odpowiednie gogle, aby przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości. Na rynku pojawia się coraz więcej tytułów, które oferują tego typu rozgrywkę.

Uwaga!

Karta graficzna to bardzo istotny element konfiguracji komputerowej. Aby w pełni wykorzystać jej potencjał, należy również zainstalować na pokładzie komputera bardzo szybki procesor, a także wydajną pamięć RAM. Doskonałym rozwiązaniem będzie również nowoczesny monitor, który zapewni rozgrywkę w technologii 4K. Dzięki temu na ekranie zobaczymy każdy, nawet ten najmniejszy detal.

GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition – dla dziewczyn

Konstruktorzy postawili na nietypową, choć przystępną dla płci pięknej stylistykę. Różowe kolory podkreślą charakter tej niezwykle interesującej jednostki i z pewnością wyróżnią się na tle pozostałych komponentów komputera. Oczywiście warto zadbać o przezroczystą obudowę. Wtedy układ podzespołów nie tylko zapewni wspaniałą rozrywkę, ale również może stanowić atrakcyjną dekorację pokoju gracza. W tym miejscu warto zaznaczyć, że karta GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition wyróżnia się podświetleniem RGB, co z pewnością zachwyci wszystkie panie, dla których design jednostek to istotne kryterium zakupowe. Nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia z jedną z najciekawszych kart pod względem wyglądu na rynku. Ten odważny projekt z pewnością trafi do kobiet, które uwielbiają rozrywkę na najwyższym poziomie.

GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition – cena

Oficjalna cena urządzenia nie została jeszcze ujawniona. Jednak wiele wskazuje na to, że wyniesie około 2800 zł. Jeżeli ta informacja się potwierdzi, koszt zakupu będzie adekwatny do jakości oraz oferowanej specyfikacji. Szczegóły poznamy już niebawem, dlatego warto śledzić nowinki ze świata technologii, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

bulb-learn-more-section-icon

Dowiedz się więcej

Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją karty graficznej i dokładnie przeanalizować wszystkie parametry. Przydatny będzie również benchmark oraz recenzja GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition. Szczegółowe informacje na ten temat poznamy, gdy karta trafi do sklepów i pierwsi użytkownicy będą mogli ją przetestować.

GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition – premiera

Jeszcze nie wiemy, kiedy karta graficzna zagości na sklepowych półkach. Natomiast znamy już oficjalną specyfikację techniczną, a także design jednostki. Wiele wskazuje na to, że już w najbliższych miesiącach sprzęt będzie dostępny. Na premierę GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition czekają miłośniczki gier na całym świecie.

GALAX GeForce RTX 2070 SUPER EX PINK Edition – czy warto?

Czas zastanowić się nad najważniejszą kwestią – czy warto sięgnąć po omawiany model? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy raz jeszcze przypomnieć najważniejsze cechy jednostki i zastanowić się, komu można ten sprzęt polecić.

  • Układ Nvidia Turing TU104 z 2560 procesorami strumieniowymi
  • Taktowanie rdzenia w trybie boost na poziomie 1815 MHz
  • Zasób 8 GB pamięci DDR6 – 256 bit
  • Taktowanie pamięci na poziomie 14 000 MHz
  • Wsparcie dla technologii Ray Tracing
  • Wsparcie dla technologii VR
  • Wyjście HDMI
  • Dwa wyjścia Display Port
  • Różowa kolorystyka
  • Podświetlenie RGB

Bez wątpienia taktowanie GeForce RTX 2070 SUPER EX Pink Edition prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie. Dokładnie to samo można powiedzieć o zasobie pamięci. Karta zapewni nie tylko na wysoką jakość detali w grach, ale również możliwość doskonałej zabawy przy wsparciu technologii Ray Tracing, a także gogli wirtualnej rzeczywistości. Natomiast różowa kolorystyka wraz z podświetleniem RGB czynią jednostkę atrakcyjną w oczach wielu kobiet, którym zależy na rozgrywce bez problemów z płynnością animacji czy jakością tekstur. Na temat parametrów technicznych i designu GeForce RTX 2070 SUPER EX Pink Edition opinie obserwatorów rynku już teraz są bardzo pozytywne.

  

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.