Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Czy warto kupić Huawei Sound X?

Głośnik Huawei Sound X to niezwykle interesujący sprzęt, który z pewnością zachwyci entuzjastów dobrej muzyki.

Premiera głośnika Huawei Sound X w Polsce bez wątpienia stanowi ważne wydarzenie dla miłośników nowinek technologicznych, którzy zawsze poszukują najlepszych rozwiązań. W niniejszym poradniku poznasz wszystkie szczegóły na temat urządzenia. Prezentujemy specyfikację techniczną i sprawdzamy, czy warto zainteresować się zakupem. Poznaj kilka szczegółów, które na pewno ułatwią Ci wybór.

Czym jest Huawei Sound X?

Huawei Sound X to głośnik bezprzewodowy, który bardzo szybko zdobył zainteresowanie fanów muzyki. Na tle innych urządzeń wyróżnia się jednak znakomitą specyfikacją, a także relatywnie dużymi gabarytami, które nawiązują do popularnego modelu Apple HomePod. To z pewnością doskonała propozycja dla wszystkich osób, dla których czysta jakość dźwięku stanowi aspekt priorytetowy. Ten sprzęt sprawdzi się nie tylko podczas wyjazdu, ale również w domu. Bez trudu połączymy go ze smartfonem oraz innym sprzętem wyposażonym w funkcję Bluetooth.

Specyfikacja techniczna Huawei Sound X

Nie ulega wątpliwości, że w przypadku Huawei Sound X parametry techniczne zasługują na słowa uznania. Przed zakupem warto dokładnie przeanalizować specyfikację, aby dokonać rozsądnego wyboru. Oto najważniejsze szczegóły.

Huawei Sound X – dane techniczne

 • Pasmo przenoszenia – 40-4000 Hz
 • Odtwarzanie – dwa niskotonowe głośniki 60W, sześć średnio-wysokotonowych głośników 1,5 W.
 • Liczba mikrofonów – 6
 • Komunikacja – WiFi, Bluetooth 5.0, NFC
 • Zdalne sterowanie – aplikacja Huawei Al Life i dotykowy panel
 • Procesor – czterordzeniowy układ 1,5 GHz MediaTek MT8518
 • Pamięć RAM – 512 GB
 • Pamięć wewnętrzna 8 GB
 • Wymiary – 165 x 203 mm
 • Waga – 3,5 kg

Zakres częstotliwości prezentuje się nad wyraz dobrze, dzięki czemu wymagający miłośnicy dobrej muzyki będą mogli usłyszeć przeróżne tony. Konstrukcja obejmuje dwa niskotonowe głośniki oraz aż sześć głośników średnio-wysokotonowych. Ciekawostką może być obecność sześciu mikrofonów na pokładzie. Z głośnikiem połączymy się za pomocą WiFi oraz oczywiście modułu Bluetooth. Ponadto urządzenie obsługuje również NFC. Kolejnym atutem jest wygoda zdalnego sterowania. Wystarczy nam aplikacja na telefon, choć możemy skorzystać z dotykowego panelu. Ten również działa perfekcyjnie.

Ponadto głośnik Huawei Sound X wyposażony został w czterordzeniowy procesor MediaTek MT8518 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz oraz pamięć RAM na poziomie 512 GB. Natomiast pamięć wewnętrzna sięga 8 GB. Sprzęt jest znakomicie wyposażony, choć jego waga sięga aż 3,5 kg. Należy o tym pamiętać, jeżeli poszukujemy urządzenia, które będziemy zabierać na wakacje.

Polecane głośniki przenośne

Jak działa Huawei Sound X?

Komunikacja pomiędzy urządzeniem a głośnikiem odbywa się bezprzewodowo. Pamiętajmy jednak, aby uruchomić w smartfonie funkcję Bluetooth, co pozwoli bezproblemowo sparować sprzęty. Warto podkreślić, że głośnik musi być podłączony do prądu, co dla niektórych klientów może okazać się pewnym mankamentem. Wybierając się w podróż, musimy zabrać zasilacz oraz kabel. Pomimo tego na dane techniczne Huawei Sound X oczekiwało wielu fanów muzyki. Sprzęt może być bardzo chętnie wybierany.

Huawei Sound X znajdzie wiele zastosowań. Zapewni nam czysty dźwięk zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki. Na szczególną uwagę zasługuje komfort użytkowania. Połączenie bezprzewodowe działa bardzo szybko i sprawnie, a obsługa jest niezwykle wygodna.

Ile kosztuje Huawei Sound X?

Wielu potencjalnych klientów zastanawiano się, jaka będzie ostateczna cena Huawei Sound X. Otóż za głośniki zapłacimy 1399 złotych, co sprawia, że musimy spoglądać w kierunku wyższej półki. Należy jednak podkreślić, że koszt zakupu jest w pełni adekwatny do oferowanych możliwości. To sprawia, że urządzenie z pewnością trafi do wielu osób, które cenią wysoką jakość dźwięku, ergonomię oraz komfort użytkowania.

Czy warto kupić Huawei Sound X?

Czas odpowiedzieć na najważniejsze pytanie na temat Huawei Sound X – czy warto kupić ten głośnik? W tym miejscu należy przypomnieć wszystkie atuty urządzenia.

 • Atrakcyjna specyfikacja techniczna
 • Wysoka ergonomia i komfort użytkowania
 • Ponadprzeciętna jakość dźwięku
 • Szybkość działania
 • Jakość wykonania
 • Atrakcyjny design

Nie ulega wątpliwości, że w przypadku Huawei Sound X opinie są bardzo pozytywne. Recenzenci zgodnie podkreślają znakomite parametry techniczne, co przekłada się na kapitalną jakość dźwięku. Bardzo istotną rolę odgrywa również wygoda użytkowania. Głośnik bardzo szybko łączy się z urządzeniami. Możemy obsługiwać go zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji. Ponadto sprzęt jest bardzo dobrze wykonany i wyróżnia się interesującym designem.

Z całą pewnością warto polecić głośnik Huawei Sound X. To doskonała propozycja dla wymagających użytkowników, którzy liczą na szerokie możliwości techniczne i czysty dźwięk podczas słuchania ulubionych utworów czy oglądania filmów. Wiele wskazuje na to, że chiński producent stanął na wysokości zadania, proponując sprzęt pierwszorzędnej jakości.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:22
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.