
Unify OpenStage WL3 Desktop Programmer - (L30250F600C320)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Stacja dokująca Unify L30250-F600-C320 to znakomite rozwiązanie dla użytkowników słuchawek OpenStage WL3. Dzięki swojej prostocie i wszechstronności, umożliwia łatwe podłączenie i użytkowanie, co czyni ją idealnym wyborem zarówno do biura, jak i do użytku domowego.
Produkt jest w pełni kompatybilny z urządzeniem OpenStage WL3, co zapewnia bezproblemowe połączenie oraz optymalną wydajność. Użytkownicy mogą cieszyć się stabilnym i niezawodnym działaniem.
Stacja dokująca dostępna jest w eleganckim czarnym kolorze, co nadaje jej nowoczesny i profesjonalny wygląd. Taki design sprawia, że doskonale wpasuje się w każde biuro czy domowe wnętrze.
Unify L30250-F600-C320 wyposażona jest w jeden port USB 2.0, co umożliwia wygodne zasilanie urządzenia. Dzięki zasilaniu przez USB, stacja dokująca jest niezwykle uniwersalna i łatwa w użyciu.
Jako podstawowy typ urządzenia, stacja dokująca Unify jest idealnym rozwiązaniem dla osób korzystających z słuchawek w pracy. Jej kompaktowe wymiary (14 cm długości, 12 cm szerokości i 7 cm wysokości) sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie zapewnia wygodę użytkowania.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i funkcjonalnością! Idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb – dostępne już dziś na Morele!
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00