
Technique Professional ALKEMY sleek krem wygładzający 200ml
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
ALKEMY to system stworzony do naprawy regeneracji włosów, które ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów
chemicznych takich jak koloryzacja,rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne.
intensywny zabieg z natychmiastowym działaniem na puszące się włosy. Linia Alkemy Sleek wzbogacona została o glicerynę i olej jojoba. Gliceryna wzbogaca strukturę włosa, a olej z jojba wygładza i zapobiega puszeniu się włosów. Olej bawełniany chroni przed wilgocią i gwarantuje zdyscyplinowane włosy.
Pojemność: 200 ml.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00