
Tech-Protect TECH-PROTECT WALLET ”2” REALME 8/8 PRO BLACK
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
Etui Wallet jest komfortowe i trwałe w użytkowaniu, a jednocześnie eleganckie, w klasycznym stylu i oryginalnym wzornictwie. Wykonane zostało z ekoskóry wsparte wewnętrzną, odporną na wstrząsy nakładką z TPU.
Etui Wallet II w porównaniu do wersji Wallet posiada dłuższy grzbiet.
Etui można złożyć, zmieniając je w wygodną podstawkę. W sam raz do oglądania filmów czy przeglądania zdjęć. Praktyczne kieszonki znajdujące się na wewnętrznej stronie nakładki umożliwiają przechowywanie karty kredytowej, wizytówki czy dowodu osobistego.
Zamknięta konstrukcja pokrowca sprawia, że telefon jest doskonale chroniony z każdej strony. Zintegrowane przyciski blokują drogę pod nakładkę wszelkiemu brudowi. Natomiast precyzyjne wycięcia gwarantują łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych portów.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00