Plecaki i torby szkolne

Starpak Plecak szkolny Minnie czarno-różowy (348669)

ID produktu: 877706
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Plecak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

 Plecak szkolny składa się z dwóch komór zapinanych na zamek, co pozwoli na rozdzielenie książek od pożywnie lub stroju na zajęcia sportowe. Na zewnątrz znajduje się bardzo obszerna przednia, zapinana kieszeń, po bokach dwie kieszenie ze ściągaczem na umieszczenie w nich bidonu z napojem. Plecy i szelki wyściełane gąbką zapewniają komfort użytkowania, uszyty jest z trwałego materiału wykończonego elementami odblaskowymi.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
348669
EAN
5902012768488
Informacje podstawowe
Rodzaj
Plecak

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: TB tusz TBH-645B / 51645AE nr 45 (black), HP 500 GB 3.5" SATA III (LQ036AA), Telmor ASR CLASIC P20, Kalorik WSP 1000 R, St. Majewski saszetka Transformers, LogiLink Patchcord światłowodowy OM3, 50/125, LC-LC, 1m (FP3LC01), Cenega Euro Truck Simulator 2 - Skandynawia, Philips Master TL5 HO liniowa T5 G5 49W 4550lm 6500K (8711500643896), Staples Karton do przeprowadzek 663x363x400mm brązowy, 10 sztuk, MSVII Etui MSVII Thin Case Apple iPhone 7 Plus z wycięciem czerwone, Nillkin Etui Sparkle Google Pixel XL, Pink, InLine Patchcord światłowodowy Duplex LC/SC, 50/125µm, OM5, 3m (88643Q), GSM City Dziecięcy 22680 Uszy brązowy, Gamieon Hyperspace Pinball Steam CD Key, Lindy DVI-I - DVI-I 20m czarny, JetWorld Toner Yellow HP 130A do HP Color LaserJet Pro M176 / M177 zamiennik Refabrykowany CF352A / Żółty / 1000 stron uniwersalny, MicroConnect 3-way Danish Socket 5M Grey