Wzmacniacze słuchawkowe (65)

Wzmacniacze słuchawkowe

(65)
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Wzmacniacz słuchawkowy iriver Astell&Kern XB10 bluetooth
Wzmacniacz słuchawkowy FiiO Fiio D03 TAISHAN Audio Converter
Rekomendacja eksperta
FiiO D03k gwarantuje bezstratne konwertowanie sygnału cyfrowego audio (SPDiF) z wyjść coaxialnego i optycznego na sygnał analogowy (Chinch). Zaawansowana technologia zapewnia najlepszej jakości dźwięk (192KHz/24bit)

Wzmacniacz słuchawkowy FiiO Fiio D03 TAISHAN Audio Converter Bestseller

ID produktu: 411793
(53)
4 pytania
Kupiły 34 osoby
-7%
107 zł
99,79 zł
Darmowa dostawa.
Wzmacniacz słuchawkowy FiiO  E10k Olympus2
Rekomendacja eksperta
Pierwszy biurkowy DAC od Fiio. Pozwalający cieszyć się próbkowaniem na poziomie 96K/24Bit. Dzięki niemu można znacznie poprawić jakość dźwięku wydobywającego się z komputera i cieszyć się muzyką bezpośrednio w wysokiej jakości.

Wzmacniacz słuchawkowy FiiO E10k Olympus2 Bestseller

ID produktu: 422547
(15)
3 pytania
Kupiło 68 osób
268,46 zł
Darmowa dostawa.
Wzmacniacz słuchawkowy InLine USB (33052I)
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL Chord Mojo
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL M3 Czarny
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL M8
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL IDOL+ Czarny
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL SD-793II Czarny
Wzmacniacz słuchawkowy FiiO Q1
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL M8A
Wzmacniacz słuchawkowy InLine 33055I
Wzmacniacz słuchawkowy FiiO A3 (E11K)
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL SMSL TV-DAC2
Wzmacniacz słuchawkowy InLine 33057I
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL IDOL+ Szary
Wzmacniacz słuchawkowy Questyle Questyle CMA400i Desk Stand
Wzmacniacz słuchawkowy TerraTec HA-1 Charge (166733)
Wzmacniacz słuchawkowy FiiO FiiO BTR3
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL sAp-II Pro Czarny
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL Icon DAC/AMP dla iPhone
Wzmacniacz słuchawkowy Chord Chord Mojo Case
Wzmacniacz słuchawkowy Jabra Wzmacniacz 850-09
Wzmacniacz słuchawkowy Fostex PC100USB-HR2

Wzmacniacz słuchawkowy - jak działa?

Urządzenia mobilne, które wykorzystujemy do odtwarzania muzyki, nie zawsze radzą sobie z odpowiednim wzmocnieniem dźwięków, przez co ich moc i jakość może okazać się niewystarczająca. W takich przypadkach warto skorzystać ze specjalnych wzmacniaczy do słuchawek. W sklepie Morele.net dostępne są modele sprawdzające się w każdych urządzeniach. Są to przeważnie podłużne lub okrągłe skrzyneczki, które są łączone ze słuchawkami i urządzeniami odtwarzającymi dźwięk. Powodują one wzmocnienie sygnału dźwiękowego na wejściu, dzięki czemu, po dotarciu do słuchawek, zyskuje on większą moc. Przekłada się to na lepsze doznania podczas głośnego słuchania muzyki – staje się ona wyraźniejsza i pozbawiona różnego rodzaju zakłóceń. Wzmacniacz do słuchawek występuje w wielu odmianach, które różnią się zarówno wymiarami, jak i najważniejszymi parametrami technicznymi. Dzięki temu z łatwością można dobrać sprzęt do konkretnych zastosowań, a także preferencji użytkowników.

Wzmacniacz słuchawkowy - dla kogo?

Urządzenia zwiększające moc dźwięku są polecane przede wszystkim osobom, których urządzenia nie radzą sobie z odtwarzaniem sygnału na wysokiej głośności. Wzmacniacze wbudowane często w takich sytuacjach zapewniają dźwięk gorszej jakości, pojawić mogą się również zakłócenia, na przykład trzaski, które oczywiście wpływają na doznania użytkownika. Przenośny wzmacniacz słuchawkowy wybierany jest również przez audiofilów, którzy liczą na większą moc i jakość dźwięku gdziekolwiek się znajdują – czy to podczas korzystania ze smartfona czy też odtwarzacza MP3/MP4.

Wzmacniacz słuchawkowy – parametry

Decydując się na zakup wzmacniacza, warto zwrócić uwagę na najważniejsze kwestie, które wpływają na jego możliwości i sposób użycia. Pierwsza decyzja powinna dotyczyć rodzaju urządzenia – zakupić można bowiem wzmacniacz słuchawkowy stacjonarny lub mobilny. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z urządzeniami sporych rozmiarów, które jednak wyróżniają się znacznie szerszym zakresem działania, zapewniają również lepsze parametry dźwięku. Modele mobilne mają tę przewagę, że można je zabrać w podróż, dlatego dobrze sprawdzają się wraz ze smartfonami i przenośnymi odtwarzaczami muzycznymi. Jeśli natomiast chodzi o parametry techniczne, polecane wzmacniacze słuchawkowe powinny wyróżniać się sporą mocą wyjściową, która poprawi głośność słuchawek. Wiele z nich obsługuje również technologię Crossfeed – dzięki przenikaniu kanałów dźwiękowych, ich jakość rośnie, podobnie jak komfort użytkownika. Nie wolno zapominać także o rodzaju wykorzystywanych kodeków i wszelkich technologiach, które wpływają na skuteczność działania urządzenia. Jeśli wzmacniacz słuchawkowy ma być podłączany do smartfonów, warto upewnić się, z jakimi systemami operacyjnymi jest kompatybilny. Oferowane w sklepie Morele.net urządzenia współpracują również z innymi sprzętami – głośnikami, telewizorami, mikrofonami etc. Co ważne, niektóre modele obsługują łączność Bluetooth, dzięki której możliwa jest praca bezprzewodowa. W innych przypadkach warto zwrócić uwagę, jakie złącza i porty zostały zamontowane w urządzeniu.