
Robot sprzątający Hobot Legee 688
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
HOBOT Legee 688 to zaawansowany technologicznie robot myjący do podłóg, który samodzielnie odkurza oraz czyści na mokro i sucho płaskie powierzchnie. 4-etapowy system czyszczenia pozwala na usunięcie nawet uporczywych plam. Laserowa nawigacja tworzy dokładną mapę mieszkania, dzięki czemu możemy w czasie rzeczywistym obserwować w jakim miejscu jest nasz robot, co zostało już posprzątane, a co jeszcze jest do wyczyszczenia. Aplikacja daje nam możliwość uruchomienia robota w jednym z 7 specjalnych programów czyszczenia.

LEGEE 668 może być kontrolowany zarówno załączonym pilotem, jak i aplikacją HOBOT LEGEE przez WI-FI. Aplikacja HOBOT LEGEE nie tylko pozwala na kontrolę robota oraz obsługuje harmonogram i mapę w czasie rzeczywistym, ale także wprowadza robota do czyszczenia podłóg w nową erę, wprowadzając "Talent Clean" składający się z 7 specjalistycznych trybów pracy i 1 dowolnego (dostosowanego) dla użytkowników chcących samodzielnie ustawić sposób pracy, aby zaspokoić wszelkie specjalne potrzeby.

Składa się z 7 trybów sprzątania: Standard, Silny, ECO, Suchy, Zwierzaki i Polerowanie. 1 dowolny (dostosowany) tryb dla żądanych przez użytkownika ustawień pracy, aby zaspokoić wszelkie specjalne potrzeby.

Wyspecjalizowany do czyszczenia uporczywych plam, które często zostawiamy na kuchennej podłodze. LEGEE najpierw podzieli obszar na strefy wielkości 1,5m x 1,5m i spryska dużą ilością wody, aby rozpuścić plamy, następnie powróci by wymopować i wchłonąć rozpuszczone plamy, zostawiając podłogę idealnie czystą.

Czyszczenie zwierzęcej sierści nigdy nie było łatwiejsze! W tym trybie zwiększona moc odkurzacza zbiera sierść zwierząt. Także zwiększona ilość wody spryskującej oraz mopy poruszające się ze zwiększoną częstotliwością, mogą usunąć ślady łap lub plamy na podłodze.

Dziennik sprzątania pozwala na sprawdzenie i podzielnie się informacją z ostatnich 10 sprzątań, włącznie z ukończonymi mapami, wyczyszczonymi obszarami, czasem czyszczenia i czy zadanie zostało ukończone.

Deflektor jest ukształtowany do zbierania nie tylko dużych przedmiotów wielkości fasoli, ale także drobnych pyłków jak mąka. LEGEE nie zostawia niczego za sobą.

Wielki pojemnik na śmieci (500 ml) z rączką, dzięki, której śmieci przypadkowo nie wypadną. Dodatkowo dedykowana aplikacja przypomina o wyczyszczeniu zbiornika.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00