
Reventon Elektryczna Kurtyna powietrzna AERIS100C-1P 230V 1979
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kurtyny zimne (bez wymiennika) są stosowane przy wejściach do supermarketów, sklepów, hoteli, biur, magazynów itd. Chronią przed ciepłem, zimnem, kurzem oraz owadami z zewnątrz. Zimą zapobiegają przed niekontrolowanymi stratami ciepła, a latem przed jego napływem do pomieszczenia. Kurtyny nie powinny być jednak stosowane w środowiskach korozyjnych dla aluminium, miedzi i stali jak i silnie zapylonych (powyżej 0,3g/m³). Urządzeń nie należy również instalować w pomieszczeniach gdzie byłyby narażone na dużą wilgotność lub bezpośrednie działanie wody.
Kurtyny serii AERIS mogą być montowane poziomo lub pionowo.
| maksymalny przepływ powietrza | I bieg - 1450 m³/h II bieg - 1770 m³/h |
| maksymalna prędkość powietrza | I bieg - 9 m/s II bieg - 11 m/s |
| zasięg kurtyny | II bieg - 3m |
| napięcie zasilania | 230V |
| częstotliwość | 50Hz |
| moc silnika | I bieg - 130 W II bieg - 180 W |
| prąd znamionowy silnika | I bieg - 0,57 A II bieg - 0,78 A |
| klasa izolacji / stopień ochrony | E / IP20 |
| głośność | I bieg - 54 dB II bieg - 56 dB |
| wymiary (mm) | A - 1000 B - 440 E - 90 F - 132 G - 218 H - 247
|
| przykład montażu | Zalecane minimalne odległości między kurtyną a przegrodami budowlanymi przedstawiają poniższe rysunki:
Szerokość kurtyny powinna być większa lub równa szerokości ościeżnicy drzwiowej. W przypadku gdy otwór drzwiowy jest szerszy niż kurtyna, należy zastosować dwa lub więcej urządzenia zamontowane równolegle, z odstępem pomiędzy nimi 10 – 40 mm.
KUTYNY MOGĄ BYĆ MONTOWANE POZIOMO LUB PIONOWO |
| sterowanie | Pracą kurtyny można sterować za pomocą pilota lub panelu kontrolnego znajdującego się na urządzeniu, za pomocą trzech przycisków ON/OFF, L i H: - przycisk ON/OFF służy do włączania / wyłączania kurtyny - przycisk L umożliwia wybranie niskiej prędkości wentylatora (I bieg) - przycisk H pozwala na zmianę prędkości wentylatora na wysoką(II bieg)
|
| schemat podłączenia |
|
| waga (netto) | 13,5 kg |
| producent | Reventon |
| seria | AERIS |
| indeks | AC100C1P |
| EAN | 5902860111979 |
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00