
Regio Maseczka na Twarz Wielorazowa Ochronna Stokrotki r. S
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Regio
Maseczka na Twarz Wielorazowa Ochronna Stokrotki r. S
Ta maseczka nie jest wyrobem medycznym. Warto wiedzieć, że żadna maseczka nie stanowi całkowitej, stuprocentowej ochrony przed zakażaniem. Pomimo tego, noszenie maseczek pomaga znacząco spowolnić przyrost zachorowań (tzn. spłaszczyć krzywą zachorowań).
Ponadto, używanie przez nas na co dzień, maseczek takich jak ta, pomaga zoptymalizować wykorzystanie sprzętu medycznego. To znaczy, wyroby medyczne, powinny trafiać przede wszystkim do personelu medycznego, czyli osób które są obecnie najbardziej narażone na zarażenie.
Ta maseczka w prosty sposób zabezpiecza noszącego przed odruchowym dotykaniem okolic twarzy dłońmi, które mogły mieć kontakt z zainfekowaną powierzchnią. Warto wiedzieć, że zabezpieczenie twarzy dowolną maseczką zmniejsza ryzyko transmisji bezobjawowej.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu