
Raijintek Panele boczne aluminiowe do Ophion Evo (0R40B00132)
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
Jeśli wolisz trzymać sprzęt w ukryciu, możesz wymienić panele boczne ze szkła hartowanego w obudowie Raijintek Ophion Evo Mini-ITX na nowe wykonane z aluminium. Ich szczotkowana powierzchnia płynnie wtapia się w projekt oryginalnej obudowy. Duży układ otworów zapewnia jeszcze lepsze chłodzenie niż zamknięte panele boczne ze szkła hartowanego. Jednak, podobnie jak oryginalne panele boczne, te osłony boczne pozostawiają lukę w ramie obudowy.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00