
Proszek do prania uniwersalny GAMA Marseille 105 pań 5,775kg
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Proszek do prania GAMA 3w1 z mydłem marsylskim to wysokiej jakości detergent, który zapewnia kompleksową pielęgnację tkanin. Dzięki swojej innowacyjnej formule, skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, pozostawiając ubrania czyste i świeże. Opakowanie wystarcza na 105 prań, co czyni go wydajnym rozwiązaniem dla każdego gospodarstwa domowego.
Proszek GAMA wyróżnia się nie tylko skutecznością, ale także wyjątkowym zapachem mydła marsylskiego, który zapewnia długotrwałą świeżość ubrań. Każde pranie staje się przyjemnością, a Twoje tkaniny zyskują niepowtarzalny aromat, który utrzymuje się przez długi czas.
Jednym z kluczowych atutów proszku do prania GAMA jest jego efektywność w praniu w niskich temperaturach. Dzięki temu możesz dbać o swoje ubrania, oszczędzając jednocześnie energię i dbając o środowisko. To idealny wybór do prania w chłodnej wodzie, który nie traci na skuteczności.
Producent GAMA zwraca uwagę na ekologiczne aspekty swojego produktu. Karton opakowania jest wykonany w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu, co czyni go przyjaznym dla środowiska wyborem. Wybierając ten proszek, wspierasz zrównoważony rozwój i dbasz o naszą planetę.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością prania i świeżością ubrań! Idealny wybór dostępny dzisiaj na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00