
PRC STRÓJ FROZEN II SUKIENKA ELSA KRAINA LODU E201 KSIĘŻNICZKA 130
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy

Sukienka idealna dla Młodych fanek Krainy Lodu II. Sukienka wykonana w odcieniach błękitu.
Produkt wiernie odwzorowany na podobieństwo sukni głównej bohaterki. Wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Starannie uszyty z połyskujących i błyszczących materiałów. Dopinany połyskujący tren sprawi, że nasza pociecha poczuje się jak bajkowa Księżniczka.

Na przodzie sukienki producent umieścił błyszczące zdobienia przypominające diamenciki. Dzięki nim sukienka pięknie się mieni.
Dół wykonany z pięknego tiulu, który świetnie prezentuje się w tańcu.


Sukienka zapinana na suwak.
Piękny dopinany tren ozdobiony wzorem z motywem płatków śniegu.


Elsa to ulubiona bohaterka wielu dziewczynek. Jeżeli chciałbyś uszczęśliwić swoją małą księżniczkę- zapraszamy do zakupu sukienki na tej aukcji.
Spraw, aby Twoje dziecko poczuło się jak jego ulubiona postać z bajki.


Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00