Piórniki
Do koszyka

Piórnik Starpak Jej wysokość Zosia (372616)

Tak
ID produktu: 1250938
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Z wyposażeniem: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

W pełni wyposażony piórnik składający się z dwóch oddzielnych komór i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocne zamki. W zestawie kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, notes – łącznie ponad 20 elementów. Cały niezbędny komplet w jednym, dzięki czemu oszczędzimy czas i odpowiednio wyposażymy dziecko.

 

Specyfikacja

Z wyposażeniem
Tak

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 3MK Matte do Alcatel OT 5020 (F3MK_MATTE_ALCATEL OT5020), Lexmark CX510de (80C2XYE) żółty, Lanberg Lokalizator kabli wielofunkcyjny (NT-0501), Dingo obroża "Glamour" 14 mm x 25 cm biała, Jabra Motion UC (6630-900-150), GEEPAP OY Notes XL Liście (WIKR-937235), VivoLink tuleja biała 25m (VLSCBS3825W), Kyocera Toner TK-8345k, black (1T02L70NL0), Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 20m (25555807), Rockland Termos stalowy próżniowy Astro 0,7L, GSM City CASE ETUI 3D SOWA MIĘTOWA SAMSUNG GALAXY A3 2017, GSM City WYŚWIETLACZ + DOTYK AAA QUALITY TIANMA GLASS IPHONE 7 BIAŁY, Assmann HDMI - HDMI, 20, Czarny (AK-330122-200-S), Vileda Geo pokrywa do kosza niebieski (000446), Mega Creative Auto zdalnie sterowane policja, HP Pavilion 15-bc402nw (5GV06EA) 16 GB RAM/ 256 GB M.2/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Lenovo ThinkPad X1 Extreme (20MF000UPB), Braun Silk-epil 1170, K&M Worki do odkurzaczy do KIRBY KM-Q047.A (5 sztuk)