Piórniki

Piórnik Music Sales (kosmetyczka) - nutki (185316)

Nie
ID produktu: 1415204
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Z wyposażeniem: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Elegancka, materialna saszetka może pełnić funkcję piórnika lub kosmetyczki. Zamykana na zamek zakończony kluczem wiolinowym. Wymiary 120x205 mm.  

Specyfikacja

Z wyposażeniem
Nie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird zestaw narzędzi sieciowych 31 elementów (TK-NETWORK), Thrustmaster T.Flight Stick X PC/PS3 ( 2960694 ), LogiLink Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine, 0,5m, biały (CP2021U), President GEORGIA (AMMI094), Capcom Street Fighter 30th Anniversary Collection, Zolux Korzeń Mangrowca 40-60 cm, Microsoft Sculpt Ergonomic (5KV-00004), Seagate Barracuda Pro 8 TB 3.5" SATA III (ST8000DM0004), DoggyDolly Kurtka w paski z futerkowym kapturem, czarno/biała, XS 18-20cm/31-33cm, Lexmark CS820DE COLORLASER A4 - 21K0230, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM4 1m (54343), Watercool Blok wodny Heatkiller IV do GTX 1080 Ti, Akryl (15590), Expression GŁOWICA (23) DO HP KOLOR (P) - C1823DE, Tescoma Forma do pieczenia blacha na keks z powłoką antyadhezyjną DELICIA 31 x 12 cm TESCOMA - 623088.00, LogiLink RJ-45/RJ-45, kat.6A, U/UTP, biały, 7.5m (CP3081U), Wartax Skoroszyt oczkowy 1/2 (021824323003), FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK TUKANY IPHONE 6 6S, GSM City CASE ETUI FULL AUTOFOCUS IPHONE 7 8 CZARNE, FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK MERRY CHRISTMAS NIGHT HUAWEI P20 LITE standard