Piórniki
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Piórnik Eurocom zaokrąglony Canvas Zigzag STREET (247385)

Nie
ID produktu: 1463342
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Z wyposażeniem: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Piórnik zaokrąglony Canvas Zigzag

 

Wymiary:22x14,5x2 cm

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
247385
EAN
3831119406448
Informacje podstawowe
Z wyposażeniem
Nie

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: LogiLink USB3.0 (CR0034), Hama Asteria Kasztan 20X30 (001255750000), Delock SATA / SATA 0.22m (84354), Noster Piórnik Szkolny (PS-4139), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/PC-SC/PC, 62.5/125 OM1, 0.5m (FIB2200005), TPC Śruba M5 45X (SRU/M5/45X), Casio AD-A95100, Digitus Modularna wtyczka CAT.6 (AK-219603), GPX Extreme Kamera TX01S z VTX 5.8GHz, 40CH , 25mW, 600TVL, 120FOV, 3.3V-5.0V (SKU577586), Esperanza Tirions (EGK201G), Himoto Samochód elektryczny Drift X Touring 1:18 4WD RTR (HME18DT:1), Cullmann LENS CONTAINER X-large (98634), Baseus Szkło hartowane Baseus przód + tył Apple iPhone X Glass czarne, SmartWoods Case Etui Drewniane Wolf Active Iphone 6 6S, GoodRam SODIMM IRDM DDR4, 4GB, 2666MHz, CL16 (IR-2666S464L16S/4G), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Huawei Y7 Prime 2018 różowo-złoty