Piórniki
Do koszyka

Piórnik Eurocom zaokrąglony Canvas Zigzag STREET (247385)

Nie
ID produktu: 1463342
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Z wyposażeniem: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Piórnik zaokrąglony Canvas Zigzag

 

Wymiary:22x14,5x2 cm

Specyfikacja

Z wyposażeniem
Nie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LogiLink USB3.0 (CR0034), Hama Asteria Kasztan 20X30 (001255750000), Delock SATA / SATA 0.22m (84354), Noster Piórnik Szkolny (PS-4139), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/PC-SC/PC, 62.5/125 OM1, 0.5m (FIB2200005), TPC Śruba M5 45X (SRU/M5/45X), Casio AD-A95100, Digitus Modularna wtyczka CAT.6 (AK-219603), GPX Extreme Kamera TX01S z VTX 5.8GHz, 40CH , 25mW, 600TVL, 120FOV, 3.3V-5.0V (SKU577586), Esperanza Tirions (EGK201G), Himoto Samochód elektryczny Drift X Touring 1:18 4WD RTR (HME18DT:1), Cullmann LENS CONTAINER X-large (98634), Baseus Szkło hartowane Baseus przód + tył Apple iPhone X Glass czarne, SmartWoods Case Etui Drewniane Wolf Active Iphone 6 6S, GoodRam SODIMM IRDM DDR4, 4GB, 2666MHz, CL16 (IR-2666S464L16S/4G), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Huawei Y7 Prime 2018 różowo-złoty, SolarRaptor Żarówka SolarRaptor Mixed UV, 80W, MVL PAR38