
Panasonic filtr HEPA F-ZXRP35Z
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Filtr HEPA H13 F-ZXRP35Z pasujący do oczyszczacza Panasonic F-VXR35G-A. Według deklaracji producenta żywotność filtra trwa do 3 lat użytkowania. Na górze filtra znajduje się gęsta siateczka pełniąca funkcję filtra wstępnego.
Klasa filtra H13 gwarantuje skuteczność na poziomie co najmniej 99,97% w usuwaniu najmniejszych, niewidocznych dla oka szkodliwych cząstek z powietrza. Neutralizuje wirusy, bakterie, roztocza, zarodniki grzybów i pleśni oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Jest idealną bronią na smog oraz alergeny znajdujące się w powietrzu.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00