
Odkurzacz przemysłowy Nilfisk Attix 761-2M XC
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Seria odkurzaczy klasy M jest doskonałym wyborem do pracy z pyłami szkodliwymi klasy M. Możliwość wyboru różnych rozmiarów pojemników i innych elementów, które zwiększają wydajność pracy np. system czyszczenia filtra, czy automatyczny start/stop dla elektronarzędzi. Wbudowany czujnik przepływu monitoruje szybkość powietrza w wężu ssącym, aby utrzymywać ją na minimalnym poziomie 20 m/s.

ATTIX 7 model o pojemności zbiornika 70 l ma wszystkie systemy potrzebne do Twojej specyficznej pracy: XtremeClean, Auto OnOff, MultiFit. Wszystkie modele Nilfisk wyposażone są w zmywalny filtr kasetowy. Niski poziom hałasu pozwala na pracę w każdych warunkach. Możesz zawsze korzystać ze swoich elektronarzędzi, a używając AirBox sterujesz odkurzaczem wykorzystując narzędzia pneumatyczne.


Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
                    poniedziałek-piątek: 9:00-17:00