Nike Worek na Buty Nike Stadium Manchester City FC GMSK BA5418 489

ID produktu: 4780144
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Worek na Buty Nike Stadium Manchester City FC GMSK BA5418 489

 

Worek na buty Nike Stadium wykonany został z nylonu. Posiada nadrukowany termicznie godło klubu Manchester City FC. Posiada zamknięcie ze ściągaczem. Dodatkowa boczna kieszeń zapinana na zamek.

 

Materiał: 100% poliester

 

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Ravanson Grzejnik olejowy 2000W 9 żeberek (OH-09), InLine 10m Cat.6 kabel sieciowy 1000 Mbit RJ45 - przeźroczysty ( 76400T ), Universal Długopis CORVINA obudowa przeźroczysta zielony 1szt. (160-1405), V7 D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 3, Czarny (V7E2VGAXT-03M-BK), InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 9/125µm, OS2, 15m (88656A), Herbert Richter Odblaski samoprzylepne 2 x 6 sztuk, 31 x 113 x 8 mm, czarno/czerwone (12310101), Syma Obudowa biała (X9S-01A), Omega OVH4055 białe (43690), Intellinet Network Solutions Światłowód Krosowy, Duplex, Multimode, ST/SC, 62.5/125 µm, OM2, pomarańczowy, 5m (470087), Pentax UP 8-16x21 black, Crucial DDR4 SODIMM 16GB 2400MHz CL17 dla MAC (CT16G4S24AM), Philips Hue White Ambiance E14, EU, Łucznik Szczoteczka elektryczna Junior SG-977, Sencor SSS 1050 czarno-niebieski, Art-Pol Skrzyneczka Z Zegarem, Huawei HB476387RBC Honor 3x bulk 3000mAh Ascend G750, Samsung Galaxy Tab A 10.1" 32GB Biały (SM-T580NZWEDBT), Q&Q Męski Klasyczny QZ06-307 z datownikiem czarny