
Nedo Statyw drewniany NEDO 200 533 na śruby
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Statyw drewniany na śruby niemieckiej firmy NEDO model 200533 wykonany jest z drewna jesionowego o prostych włóknach. Wszystkie elementy drewniane zostały pokryte wysokiej jakości tworzywem sztucznym, co zabezpiecza je przed wnikaniem wilgoci. Dodatkowo stopki statywu pokryte zostały tworzywem zapewniającym niezwykłą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Statyw wyposażony jest w pasek do noszenia na ramię oraz w wieko osłaniające głowice co zabezpiecza i ułatwia transport. Zastosowanie: tachimetry, teodolity, niwelatory optyczne, niwelatory laserowe, niwelatory kodowe. Parametry Wysokość: 1.05 m – 1,70 m Długość transportowa: +/- 1.12 m Ciężar: +/- 7.10 kg Gwint śruby sercowej: 5/8″ Głowica: płaska, Ø 167 mm Zaciski: śrubowe Zapytaj o większą ilość tel. 56 306 61 00
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00