
Listwa zasilająca Omega przeciwprzepięciowa 5 gniazd 5 m czarna (OL5G5)
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
Uniwersalne wejście francuskie jest znane chyba wszystkim osobom, które na ogół używają urządzeń elektrycznych. Jest to gniazdo z jednym bolcem uziemiającym umieszczonym pomiędzy otworami. Do takiego gniazdka jesteśmy w stanie podpiąć bardzo dużo przedmiotów elektrycznych codziennego użytku: ładowarkę od smartfona, kabel zasilający od komputera, konsole, telewizor, czy drukarkę.
Nietypowe wejście niemieckie, nazywane często schuko. Trudno jest go spotkać w naszym kraju. Charakteryzuje się klasycznymi dwoma otworami (na przewody fazowe oraz neutralne), gniazdko jest lekko zagłębione, a umieszczone po bokach metalowe sprężynujące blaszki stanowią uziemienie ochronne.
Dzięki specjalnym zaślepkom w gniazdkach listwy nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka, które kuszone chęcią odkrywania, będzie skrupulatnie badać każde kolejne gniazdko urządzenia, kiedy nadarzy się ku temu okazja.
Listwa zasilająca z 5 gniazdami- Wyłącznik- Dostosowana do obciążenia prądem do 16A / 3500W- Uziemienie w każdym gnieździe- Osłona bezpieczeństwa przed dziećmi wbudowana w każdym gnieździe- Wysokiej jakości niepalna obudowa z tworzywa sztucznego- Podstawowa ochrona przeciwprzepięciowa dla podłączonych urządzeń. Wbudowany warystor chroni podłączone urządzenia elektryczne przed skokami napięcia do 90 J.
Opinia pochodzi z modelu: Listwa zasilająca Omega przeciwprzepięciowa 5 gniazd 5 m czarna (41107)
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00