Lamel Basic Serum do twarzy z kwasem hialuronowym na dzień i noc 29ml
- Formuła: Standardowa
- Konsystencja: Serum
- Opakowanie: Pipeta
- Pojemność: 29
- Właściwości: Nawilżające, Zmiękczające
- Zobacz pełną specyfikację
Serum z kwasem hialuronowym 29ml
Serum z kwasem hialuronowym ma lekką konsystencję, która jest przyjemna dla skóry, zapewnia jej elastyczność i intensywne nawilżenie. Produkt odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, wspomaga naturalną produkcję elastyny, wspomaga jej regenerację i wzmocnienie.
Zaleca się stosowanie Serum z kwasem hialuronowym jako kurs - najpierw codziennie dla głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry, a następnie w połączeniu z podstawową pielęgnacją dla utrzymania efektu świeżej, promiennej skóry o jednolitym kolorycie. Skoncentrowana formuła na bazie wody nie tworzy na twarzy efektu filmu i nie zatyka porów.
Dzięki kwasowi hialuronowemu produkt zatrzymuje wilgoć, zmiękcza skórę i zwiększa jej elastyczność.
Sposób użycia:
Niewielką ilość serum nanieś opuszkami palców na twarz. Skoncentrowany produkt szybko się wchłania i po 5-10 minutach możesz nałożyć krem na twarz lub rozpocząć makijaż
Skład:
Aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid,sodium hyaluronate, sodium ascorbyl phosphate, xanthan Gum, disodium EDTA, panthenol,Caprylhydroxamic Acid (and) Caprylyl Glycol (and) Glycerin, phenoxyethanol, fragrance.
- Formuła Standardowa
- Konsystencja Serum
- Opakowanie Pipeta
- Pojemność 29
- Właściwości Nawilżające, Zmiękczające
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu