La-le Hydrolat z czarnej porzeczki 100ml
Hydrolat z czarnej porzeczki 100 ml
Hydrolat z liści czarnej porzeczki pozyskiwany jest w procesie destylacji liści parą wodna. Ma postać niemal bezbarwnego płynu o charakterystycznym zapachu czarnej porzeczki.
Produkt ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzmarszkowe. Redukuje zaczerwienienia i wzmacnia ściany naczynek krwionośnych, działa antybakteryjnie i posiada właściwości przeciwzapalne, a także lekko rozjaśnia i poprawia koloryt skóry.

Hydrolat z czarnej porzeczki polecany jest do każdego rodzaju skóry:
- naczynkowej, ponieważ uszczelnia ściany naczyń krwionośnych i zmniejsza ich przepuszczalność;
- podrażnionej mechanicznymi zabiegami - ze względu na właściwości przeciwzapalne, łagodzące i gojące;
- mieszanej, bo działa normalizująco, dezynfekująco, przeciwzapalnie, oczyszczająco, delikatnie rozjaśniająco;
- dojrzałej - ze względu na działanie przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne.
Hydrolat z czarnej porzeczki sprawdza się jako codzienny tonik do twarzy, a także jako płyn po depilacji bądź goleniu (ze względu na działanie antybakteryjne i przeciwzapalne). Można w nim „rozrabiać” maseczki czy peelingi, a także stosować jako tonik do skóry głowy (zwłaszcza u osób z łupieżem).
Produkt w pełni naturalny, nie zawierający żadnych substancji chemicznych. Wykonany ręcznie w bardzo krótkich seriach. Przyjazny dla Vegan i wegetarian - bez dodatków pochodzenia zwierzęcego.
- Formuła Standardowa
- Pojemność [ml] 100
- Rodzaj Hydrolaty
- Rodzaj skóry Sucha i odwodniona
- Właściwości Nawilżające
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu