Czytniki kart pamięci Zewnętrzny(7)

Czytniki kart pamięci Zewnętrzny

(7)
Kolor dominujący:
Biały
Obsługiwane karty pamięci:
microSDXC
microSDHC
Typ czytnika:
Zewnętrzny
Wtyk:
USB 2.0
microUSB
Wyczyść wszystkie
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Kolor dominujący:Biały
Obsługiwane karty pamięci:microSDXC
Obsługiwane karty pamięci:microSDHC
Typ czytnika:Zewnętrzny
Wtyk:USB 2.0
Wtyk:microUSB
Czytnik GoodRam MicroSD USB (AO20-MW01R11)

Czytnik GoodRam MicroSD USB (AO20-MW01R11) Bestseller

ID produktu: 917741
CECHY PRODUKTU
Typ czytnika: Zewnętrzny
Wtyk: USB 2.0,microUSB
Pokaż więcej
Czytnik Omega All in 1 (40279)

Czytnik Omega All in 1 (40279)

ID produktu: 693064
CECHY PRODUKTU
Typ czytnika: Zewnętrzny
Wtyk: USB 2.0
Pokaż więcej
Czytnik Axagon HANDY (CRE-D4)

Czytnik Axagon HANDY (CRE-D4)

ID produktu: 838528
CECHY PRODUKTU
Typ czytnika: Zewnętrzny
Wtyk: USB 2.0
Pokaż więcej
Czytnik Eneride Multi Card Reader (E8021670)

Czytnik Eneride Multi Card Reader (E8021670)

ID produktu: 763596
CECHY PRODUKTU
Typ czytnika: Zewnętrzny
Wtyk: USB 2.0
Pokaż więcej
Czytnik LogiLink LOGILINK - Czytnik kart USB 2.0, 3-w-1, USB-C na Micro-B lub USB-A
Czytnik Conceptronic STYLISH ALL-IN-ONE CARD READER (CMULTICRSI)
Czytnik PNY Technologies CARD READER ALL IN ONE (AXP724)

Jaki czytnik kart pamięci wybrać?

Niewielkie nośniki pamięci wykorzystywane są nie tylko w telefonach i aparatach, ale również w mini komputerach i w formie przenośnych magazynów danych, których pojemność może być naprawdę spora. Wszystko to sprawia, że warto wyposażyć się w dobrej jakości czytnik, pozwalający na podpięcie karty do komputera. W sklepie Morele.net dostępne są urządzenia najlepszych producentów, zróżnicowane pod wieloma względami – także cenowym.
Najważniejszą kwestią podczas zakupu urządzenia będzie to, jakie dokładnie karty pamięci ma on obsługiwać. W ofercie sklepu dostępny jest zarówno czytnik kart dedykowany, który jest kompatybilny z ograniczoną liczbą rozwiązań, jak i urządzenia uniwersalne, obsługujące kilka bądź kilkanaście formatów.
Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zakupić adapter kart micro SD lub SD, a także modele, do których można podpiąć również karty SDHC, MMC, mini SD, micro SDHC, MS, M2, SDXC, T-Flash czy też micro SDXC. Lista obsługiwanych kart jest bardzo długa, dlatego nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego urządzenia.
Oferta Morele.net jest bardzo szeroka, dlatego znajdują się w niej czytniki z wielu przedziałów cenowych. Proponujemy urządzenia między innymi takich producentów jak Omega, Kingston oraz Unitek.

Rodzaje czytników kart pamięci

W katalogu znajdują się dwa rodzaje urządzeń – wewnętrzne czytniki kart pamięci oraz zewnętrzne. Te pierwsze montowane są w obudowie komputera stacjonarnego. Dzięki temu, zawsze znajdują się w jednym miejscu, bardzo często oferując sporo wejść, zarówno dla kart pamięci, jak i portu USB. Są to więc rozbudowane stacje, które bardzo dobrze sprawdzą się w biurze i w domu. Wbudowany czytnik kart pamięci nie jest specjalnie trudny w montażu.
Zewnętrzny czytnik kart pamięci jest natomiast podłączany najczęściej za pośrednictwem przewodu USB. Są to mniejsze, przenośne urządzenia, z których można korzystać wszędzie. Wystarczy je bowiem podłączyć do urządzenia. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest również bezprzewodowy czytnik kart pamięci, który łączy się przy użyciu łączności Wi-Fi. Bardzo dobrze współpracuje z urządzeniami mobilnymi.

Parametry czytników kart pamięci

Oferta produktowa sklepu Morele.net jest zróżnicowana nie tylko pod względem rodzaju czytników oraz zestawu obsługiwanych kart pamięci. Uwagę należy zwrócić również na interfejs urządzenia.
Modele zewnętrzne zazwyczaj korzystają z portów USB 2.0 lub 3.0. Nowsze czytniki obsługują złącza USB typu C oraz Lightning, do tego należy dodać również odmiany dla urządzeń przenośnych, podpinane za sprawą portu micro USB. Jeżeli chodzi o czytniki wewnętrzne, są one podpinane do złącza na płycie głównej.
Decydując się na zakup czytnika kart pamięci, warto sprawdzić także obsługiwaną prędkości transmisji danych oraz ewentualne dodatki, na przykład w postaci zabezpieczeń.