
KAWON Róża owoc mielona 50g KAWON
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Charakterystyka: Owoc róży mielony - ROSAE FRUCTUS Suszone owoce dzikiej róży zwane „polską cytryną”. Zalane wrzątkiem w postaci naparu o doskonałym orzeźwiającym, kwaskowym smaku i delikatnym aromacie polecane są szczególnie na jesienne i zimowe dni. Suszone owoce dzikiej róży stanowią doskonały dodatek smakowy jak i aromatyczny przy parzeniu czarnej lub zielonej herbaty oraz wielu mieszanek owocowych i ziołowych. Sposób użycia: 1 – 1,5 łyżeczki zmielonych owoców róży zalać szklanką wrzącej wody. Pozostawić pod przykryciem na około 10 min., przecedzić.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00