Karty pamięci
Do koszyka

Karta pamięci Intenso SD 64GB, 90MB/s UHS-I PREMIUIM (3431490)

ID produktu: 1196575
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność: 64 GB
  • Typ karty: SDXC
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Wydajna karta SD firmy Intenso. 

- UHS-I, Class 10

 

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Digitus Patch cord U/UTP kat.5e PVC 1m zielony (DK-1512-010/G), 3MK HardGlass do Samsung Galaxy Ace 4 (F3MK_HARDGLASS_SAMGACE4), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM3, SC-SC, 1m (DPX-50-SC/SC-OM3-1), Jupio Canon NB-12L (CCA0029), Intos Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, 250MHz, halogen free, czarny 0.3m (76933S), Qoltec etui Anti Shock Samsung Galaxy S6 edge plus (51278), CASE IT (KW CSU10ZBK), KSIX FLEX TPU (B3446FTP02), Gens Ace & TATTU 1800mAh 18.5V 75C (TA-75C-1800-5S1P), Ami Play Szelki regulowane Reflective XL 50-95 [c, d] x 2,5cm Fioletowy, Tetra Aquarium water pomp WP 1000, Technaxx IP-Cam FullHD für die Steckdose TX-57 - 4577, VITAKRAFT TREATIES BITS WĄTRÓBKA 120g, Skech Matrix Case iPhone Xr space grey, TAD Productions AB Blackbay Asylum Steam CD Key, BGtech KUFEL DO PIWA GOLD CZŁOWIEK LEGENDA 500ML KARTONIK, NoName Etui Book Magnetic Samsung A605 A6 Plus 2018 różowo-złoty/rose gold, Expression Toner 45439002 Black , Berlinger Haus Zestaw garnków Metallic 10 elementów (BH-1631), SDXC