Karty pamięci

Karta ADATA MicroSDXC 256GB Class 10 (AUSDX256GUII3CL10-CA1)

ID produktu: 1242059
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Klasa prędkości: UHS-II
  • Pojemność: 256 GB
  • Prędkość odczytu [MB/s]: 275
  • Prędkość zapisu [MB/s]: 155
  • Typ karty: MicroSDXC
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Karta pamięci MicroSDXC o pojemności 256 GB. Oferuje prędkość zapisu na poziomie 155 MB/s oraz prędkość odczytu 275 MB/s. 

Specyfikacja

MicroSDXC
Załączony adapter
Tak
Załączony czytnik
Nie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Corsair Voyager 16GB (CMFVY3A-16GB), Clatronic KSW3306, SanDisk SDXC 64GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUN-064G-G46), Optimum GF-1400, PremiumCord HDMI - HDMI 5m czarny (kphdmf5), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/PC-SC/PC, 62.5/125 OM1, 2m (FIB220002), Star Micronics Label, 76x50x25, 4szt. (35000915), MSI GV62 8RD-018XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 2TB HDD/, Mcab D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 3m czarny (7200275), 3MK 3MK Ferya SkinCase Sam G950 S8 Matte Silver, MyScreen Protector Folia Antireflex do Nokia Lumia 535 , Lark Soul Czarny (LARKSOUL), Mercury Goospery Etui Jelly Case Mercury HTC A9S niebieskie, nemo ETUI SLIM CASE LG K8 TRANSPARENTNE, Yoxx Folia ochronna na LCD N.E5, Catness Game Studios HIVE: Altenum Wars, ESD, Lavvu Skórzany pasek do zegarka 18 mm Lavvu LSCUA18 Top Grain, 4World 4World Zestaw czyszczący 50ml, szmatka 15x15, niebieski