Kable USB
Do koszyka

Kabel USB Tracer USB 2.0 Iphone AM - lightning 1,0m czarno-srebrny

Typ: 2.0
ID produktu: 5653103
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Niebieski
  • Srebrny
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel w oplocie z końcówką Lightning. Pasuje do iPhone'ów i iPadów. Kabel można podłączyć do ładowarki z portem USB, do komputera, netbooka czy innego źródła energii.

Specyfikacja

2.0
Rodzaje wtyków
Wtyk - Wtyk
Wtyk
Niklowany
Oplot
Tak

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące (12 dla firm)
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP Premium Plus półbłyszczący 20 arkuszy A4 210 x 297mm (CR673A), Hama KONICZYNKA - 2,5M CZARNY ( 990442150000 ), Herma Etykiety kolorowe 5148, A4, 210 x 297 mm, papier matowy jaskrawy żółty, 20 szt (5148), UPrint H-342CL / C9361EE (color), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6a S/FTP 10m Zielony (SFTP6A10G), Dingo obroża skórzana podszyta filcem szer. 1,6 cm dł. 41 cm natura, Panta Plast koszulka na katalogi (0312-0002-00), HOBBYDOG Legowisko samochodowe Royal Trunk - Ciemny Brąz R1, Intenso W1 5V/2A BIAŁA (7410512), Eurocom Zeszyt A6/40K Flowers (10szt) STREET, Uni Mitsubishi Pencil Marker PWE-8K kredowy złoty (524557a), GSM City CASE ETUI SLIM 0,3MM CZARNY MAT SAMSUNG J5 2016, LogiLink USB 3.0, 4-portowy, aluminiowa obudowa, ROAR ETUI ROAR COLORFUL SONY XPERIA X FIOLET, Intellinet Network Solutions Intellinet Otwarty stojak rackowy 19" 8U czarny, ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 LC/APC-LC/APC DUP 50/125 2M, JetWorld Toner Magenta Ricoh AF MPC4503 MPC5503 MPC6003 / 841853 / 33000 stron / zamiennik uniwersalny, Morele.net ELITE H4260 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1 TB SSD/ 4 TB HDD/ Windows 10 Home