Kable USB
Do koszyka

Kabel USB Lindy USB A 2.0 - USB A 2m szary (36713)

Standard: 2.0
ID produktu: 5004708
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Czarny, Szary
  • Szary
Długość kabla [m]:
  • 0.2
  • 0.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Z dostępnych połączeń kablowych opracowanych przez Lindy, przedłużacz USB 2.0 typu A jest profesjonalnym wyborem do wydajnych połączeń w komercyjnych instalacjach AV i IT.

Przedłużacz posiada podwójnie ekranowaną konstrukcję z miedzianymi przewodami, aby zapewnić najwyższą wydajność i odporność na korozję. Wysokiej jakości pozłacane 24K złotem styki i niklowane złącza zapewniają optymalną integralność sygnału i maksymalną niezawodność.

W celu szybkiego i bezproblemowego przesyłania dużych ilości danych, przedłużacz obsługuje prędkość do 480Mb/s transferu danych.

Kabel ma wykończenie w kolorze szarym.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
36713
EAN
4002888367134
Fizyczne
Techniczne
Przewód
Ekranowany

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Gorenje DKF 2600 MW, HP 3 year Next Business Day Hardware Support with Defective Media Retention Color LaserJet Enterprise Flow M680 MFP (U1PF8E), Clatronic Jogurtownica JM 3344, Dahle 22312, Bryza Proszek do prania i odplamiacz do koloru Vanish Ultra 2w1 1kg (415176), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 50/125 OM3, 15m (FIB412015), IOGEAR HDMI-DVI-D - GHDMDVIF, Posturite V50 Penguin Mouse medium (9820100), MP JET Przekładnia 400 BB 2,33:1 ø2,3 (MJ/8019), Lindy Typ A/A 5m (41775), Konica Minolta Rolka (4136300101), Digitus Euro Netzanschlusskabel,1,8m - AK-440116-018-S, Philips X-Line BDL5588XH/02, VauPe TECZKA VAUPE Z GUMKĄ EKO CZERWONA (319/01), Titanum Grzbiety do bindownic Titanum A4 zielony, 10Z (86147), Beniamin Worek na gimnastykę Miraculum Biedronka i Czarny Kot, Elba Przekładki kartonowe Elba A4+ mylar, kolorowe, 6 kart, wzmocnione indeksy, Mercury Goospery Etui iJelly new Huawei Mate 10 Lite czarne