
HOLIKA HOLIKA Aloe 99% Soothing Gel żel nawilżający 250ml
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Holika Holika Aloe 99%
Aloes zawiera ponad 200 substancji aktywnych, a efekty jego działania są znane od tysięcy lat. Żel intensywnie nawilżający i odświeżający skórę Holika Holika Aloe 99% w pełni wykorzystuje wszystkie jego zalety. Żel przenika w głąb skóry i walczy z objawami podrażnienia i wysuszenia.
Żel wyróżnia się nie tylko z uwagi na swoje właściwości nawilżające, ale ponadto łagodzi i regeneruje skórę po goleniu czy opalaniu. Przyjemnie odświeża i nadaje skórze aksamitną miękkość. Charakteryzuje się bardzo delikatną, szybką wchłaniającą się konsystencją, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy i nadaje się dla całej rodziny.
Właściwości:
Skład:
aloes – nawilża, łagodzi i regeneruje skórę
ekstrakt z ogórka, kapusty, bambusa i melona
Sposób użycia:
Stosuj na suchą skórę i dokładnie rozprowadź. Aplikuj w razie potrzeby.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00