
Etui Targus Cypress 14" Szary
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(2)
Pokrowiec posiada jedną z najpopularniejszych funkcjonalności w przemyśle odzieżowym, jaką jest podwójny zamek błyskawiczny. Z pomocą dwóch suwaków etui łączy dwoma rzędami ząbków zamknięcie etui chroniąc urządzenie przed przypadkowym wysunięciem, a także pozwoli Ci na znacznie szybszy i wygodniejszy dostęp do wnętrza pokrowca.

Pokrowiec na laptopaTargus Cypress z EcoSmartTBS64602GLWewnątrz i na zewnątrz z materiałów nadających się do recyklingu.Wykonany z tkaniny utkanej z 3 plastikowych butelek z recyklingu, rękaw Cypress 13-14 z technologią EcoSmart został starannie zaprojektowany, aby chronić laptopa, jednocześnie chroniąc środowisko.Smukły i lekki pokrowiec chroni laptopa, a jednocześnie jest owinięty eleganckim i wyrafinowanym materiałem przyjaznym dla środowiska.
Opinia pochodzi z modelu: Etui Targus Cypress 15.6" Szary
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00