
Dada Chusteczki nawilżane 7 x 72 szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Chusteczki nawilżane Dada 3 x 7 opakowań po 72szt. chusteczek, przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Starannie opracowana formuła lotionu zawiera delikatne substancje myjące, ekstrakt z rumianku oraz alantoinę. Nawilża i koi delikatną skórę malucha. Nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego.
Wyjątkowo miękkie, delikatne i jednocześnie wytrzymałe. Nie drażniąc skóry pomagają usuwać wszelkie zanieczyszczenia, zapewniając uczucie świeżości i przyjemny zapach.
Wygodny system wyciągania chusteczek jedna za drugą.
Nasączone alantoiną i ekstraktem z rumianku.
Świeży, przyjemny zapach.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00