
Apis DISCOLOURATION-STOP - Rozjaśniający koncentrat redukujący przebarwienia 30 ml ( 53095 )
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
APIS
DISCOLOURATION-STOP
ROZJAŚNIAJĄCY KONCENTRAT REDUKUJĄCY PRZEBARWIENIA
Pojemność: 30ml
WSKAZANIA: Dla cery z przebarwieniami i wymagającej rozjaśnienia
Esencja składników aktywnych bogata w nowatorskie, naturalne kompleksy - Melavoid™, Darkout™, ekstrakt z ogórka i grejpfruta.
Redukuje aktywność melanogenezy, rozjaśnia i wyrównuje odcień skóry zmniejszając widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień i piegów.
Dodatkowo zawiera ekstrakt z alg, d-pantehnol i olej kokosowy, które poprawiają strukturę skóry, zachowując poziom optymalnego nawilżenia i odżywienia.
SPOSÓB UŻYCIA :
Cienką warstwę koncentratu rozprowadzić równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00