Szczoteczki elektryczne Braun (4)

Szczoteczki elektryczne Braun

(4)
Producenci:
Braun
AKTYWNE FILTRY
Na 310 produktów w tej kategorii monitorujemy cenę 260 produktów.
70 % PRODUKTÓW W NISKIEJ CENIE BEZ WYSIŁKU!
NISKA CENA bez wysiłku
Zgłoś błąd
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Braun
 Braun Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750

Braun Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750

CECHY PRODUKTU
Regulacja prędkości: Brak danych
Rodzaj produktu: Szczoteczka oscylacyjna
Załączone wyposażenie: Etui,Stacja ładująca
Pokaż więcej
161,99 zł
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

 Braun Smart 4500  black edition + budzik

Braun Smart 4500 black edition + budzik

CECHY PRODUKTU
Regulacja prędkości: Tak
Rodzaj produktu: Szczoteczka oscylacyjna
Załączone wyposażenie: Etui,Ładowarka
Pokaż więcej
349,28 zł
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

Darmowa dostawa.
 Braun Szczoteczka Braun Oral-B Genius X 20000N Czarna
892,69 zł
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

Darmowa dostawa.
 Braun 2X Szczoteczka Braun Oral-B Genius X 20000N Dwupak Czarna + Złota
1 082,35 zł
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

Darmowa dostawa.

Szczoteczki elektryczne

Dokładne czyszczenie płytki i przestrzeni międzyzębowych zapewni wysokiej jakości szczoteczka elektryczna, korzystająca z nowoczesnych systemów. W sklepie Morele.net znajdziesz produkty niezwykle zróżnicowane pod tym względem, dlatego z łatwością wybierzesz spośród nich szczoteczkę, która ma szansę spełnić Twoje wymagania i potrzeby. Warto w tym przypadku zwrócić uwagę na poszczególne parametry techniczne, a także obsługiwane funkcje. Jedną z kwestii najważniejszych jest rodzaj zasilania. Oferowane są między innymi szczoteczki elektryczne z ładowarką, czyli modele akumulatorowe. Po wyładowaniu, wystarczy podłączyć je do prądu i zaczekać, aż znów będą gotowe do użycia. Z konieczności ładowania możesz zrezygnować, kupując szczoteczki bateryjne, w ich przypadku warto jednak dysponować zapasem pasujących baterii, by nie stracić do nich dostęp w najmniej oczekiwanym momencie (np. podczas wyjazdu wakacyjnego). To jednak nie wszystko, ponieważ w sklepie Morele.net zakupić można również modele sieciowe. Będą to całe zestawy, w skład których wejść może szczoteczka elektryczna i irygator, czyli urządzenie do czyszczenia strumieniem wody. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Bardzo ważna okazać się może na przykład regulacja prędkości. Szczoteczki elektryczne Oral-B oraz innych znanych producentów pozwalają w łatwy sposób dostosować działanie do aktualnych potrzeb, związanych między innymi z czyszczeniem płytki nazębnej lub na przykład masowaniem dziąseł. Co ważne, regulacja może być kilkustopniowa. Niektóre urządzenia pozwalają na wybór nawet 6 stopni prędkości. Do tego wszystkiego dojść mogą funkcje dodatkowe, na przykład takie jak timer, który informuje o konieczności zmiany strony szczotkowania, jak również poszczególne programy pozwalające w szybki sposób dostosować pracę urządzenia. Szeroka oferta produktowa sprawia, że znaleźć można w niej nie tylko szczoteczki uniwersalne, ale również modele dostosowane do konkretnych grup odbiorców – na przykład zmagających się z nadwrażliwością. Do tego dochodzą także szczoteczki dla dzieci, wykonane z delikatnych, w pełni bezpiecznych materiałów.

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną?

Wykorzystanie tradycyjnej szczoteczki manualnej nie zapewni tak dokładnego czyszczenia płytki zębowe, jak ma to miejsce w przypadku obsługi urządzeń elektrycznych. Zastosowane w nich systemy gwarantują generowanie ogromnej ilości ruchów wymiatających, dzięki którym możliwe staje się usunięcie niemal wszystkich zabrudzeń, także z obszarów trudno dostępnych. Zestaw szczoteczek elektrycznych daje pewność, że zęby zostały wyczyszczone bardzo dokładnie. Jest to ważne także w przypadku dzieci. Wbudowany timer i inne funkcje dodatkowe ułatwiają zachowanie pewnej dyscypliny, związanej chociażby z czasem potrzebnym na usunięcie zabrudzeń i przebarwień. To jednak nie wszystko. Szczoteczka do zębów elektryczna jest również bardzo bezpieczna, także dla osób z nadwrażliwością. Po wybraniu odpowiedniego modelu urządzenia, nie muszą oni martwić się krwawieniem czy też innymi dolegliwościami. W sklepie Morele.net reprezentowane są najważniejsze marki szczoteczek elektrycznych, dzięki czemu klienci mają dostęp do sprzętów wysokiej jakości. Zakupić możesz między innymi szczoteczki elektryczne Philips, ETA, Oral-B, Xiaomi, Oclean, Panasonic, Braun, SEYSSO czy też szczoteczki elektryczne Sencor. Są one bardzo zróżnicowane pod względem sposobu wykonania, ceny, a także wyposażenia, w którym znaleźć się mogą chociażby końcówki do szczoteczek, stacja ładująca, etui, ładowarka, baterie, kabel USB oraz dodatkowe rękojeści.

Szczoteczka elektryczna soniczna czy oscylacyjna?

W sklepie Morele.net proponowane są szczoteczki elektryczne dwóch najważniejszych typów. Ze względu na różnice w sposobie działania i czyszczenia, łatwo można je dobrać do konkretnych potrzeb i wymagań. W pierwszej kategorii produktowej znajduje się szczoteczka soniczna, której działanie związane jest z generowaniem fal dźwiękowych. Wyróżniają się one działaniem bakteriobójczym, dlatego zapewniają doskonałą skuteczność czyszczenia. Do tego dochodzi ogromna prędkość obrotowa, która pozwala na odpowiednie wypolerowanie płytki zębowej i usunięcie zabrudzeń z przestrzeni międzyzębowej. Co ważne, wykonywane ruchy nie są inwazyjne dla dziąseł, dlatego szczoteczki soniczne poleca się osobom z różnego rodzaju chorobami i innymi dolegliwościami. Drugą kategorię tworzy natomiast szczoteczka oscylacyjna. Jest ona wyposażona w niewielkich rozmiarów silnik elektryczny, który napędza główkę czyszczącą. Skutecznie otacza ona cały ząb, usuwając zabrudzenia. W zależności od modelu, takie szczoteczki wykonują ruchy oscylacyjno- rotacyjne, które mogą zostać uzupełnione przez ruchy pulsacyjne. Jeśli masz trudności w wyborze konkretnego modelu, skorzystaj z pomocy, jaką zapewnia nasz ranking szczoteczek elektrycznych. Jest on generowany na podstawie danych sprzedażowych, dlatego znajdziesz w nich urządzenia najchętniej kupowane przez użytkowników sklepu.