Adaptery Bluetooth
Do koszyka

Adapter 4World EDR V2.1 (03476)

ID produktu: 280353
Zobacz produkty podobne
(29)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Rodzaj: Zewnętrzny
  • Standard: Bluetooth 2.1 +EDR
  • Zasięg [m]: 10
Opis
Specyfikacja
Opinie (29)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje

Opis produktu


Wykonany w najnowszej i bardzo zaawansowanej technologi.

Specyfikacja

Zewnętrzny
Wbudowana antena
Plug & Play
Bluetooth 2.1 +EDR
Płyta CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem
USB 2.0
3 Mb/s
Windows 2000
Windows 98SE
Windows ME
Windows Vista
Windows XP

Opinie (29)

(29)
3.5/5
(29)
56% osób poleca
ten produkt
5
28%
4
28%
3
7%
2
21%
1
17%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
x
  • ZALETY:
  • + x
  • WADY:
  • - x
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (1)

Witam, czy ten adapter działa pod Windows 10?
powinien zadziałać
Ktoś w opiniach napisał, że brak sterowników pod win10.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (29)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet Tusz AE-612N cyan 13ml atrament barwnikowy wersja supreme, Corsair DDR3 SODIMM 4GB 1333MHz CL9 (CMSO4GX3M1A1333C9), Xerox toner 106R01631 (cyan), 4World USB - miniUSB 0.8m 7601, Zebra czytnik kodów DS4308 - (DS4308-SR7U2100SGW), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 50/125 OM3, 15m (FIB412015), AMD Ryzen 5 2600X, 3.6GHz, 16MB, BOX (YD260XBCAFBOX), BMW Etui Hard do iPhone 7 białe-transparentne (BMHCP7TVWH), Esperanza Fighter Green (EGG105G), Hobbywing Regulator XRotor 10A (HW30901003), Dromida Śmigła Vista FPV pomarańczowe i czarne (DIDE1205), Delock Toslink - Toslink, 1, Czarny (82879), Kospel Podgrzewacz przepływowy wody 5,5kW (EPO2-5.AMICUS), Plastrol Przewód przyłączeniowy z wtyczką PP-40H b/u 2m H07RN-F 2x1,5 IP44 (W-97197), SOEDESCO Publishing Reus, KingHoff Garnek 28cm (KH-3768), GALD Półka Brązowy Mat (8NS), Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył Samsung Galaxy A6 2018 A600 czarno-czerwony, Mitsu Zasilacz DELL 19.5V 4.62A ZM/DEL195462 -ZM/DEL195462