
AA Hydro Sorbet 96% Aloes żel w atomizerze 200ml
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
AA Hydro Sorbet 96% Aloes żel w atomizerze 200ml
Żel uniwersalny 96% aloesu w atomizerze
Pojemność: 200 ml
uniwersalny
wielozadaniowy
nawilża
odżywia
łagodzi podrażnienia
wzmacnia
Wielozadaniowy żel aloesowy to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Może być stosowany do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Posiada aplikator w formie atomizera, który ułatwia dozowanie produktu.
Balsam do ciała: stosuj na skórę całego ciała jako lekki, nawilżający balsam. Aplikuj szczególnie w tych miejscach, gdzie skóra jest sucha i podrażniona.
Żel łagodząco-kojący: użyj po opalaniu, goleniu, ukąszeniu owadów, a także po zabiegach kosmetycznych – zawsze wtedy, gdy Twoja skóra jest podrażniona i potrzebuje ukojenia i nawilżenia
Krem nawilżający: stosuj na oczyszczoną twarz, delikatnie wklepując w skórę. Żelu możesz używać zamiast ulubionego kremu lub jako serum przed jego aplikacją.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00