Aromaterapia
Do koszyka

Yankee Candle Classic Medium Jar świeca zapachowa Pink Grapefruit 411g

ID produktu: 4646122
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Świeca zapachowa
  • Zastosowanie: Do pomieszczeń
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Yankee Candle

Classic Medium Jar

świeca zapachowa

Masa: 411g

 

 

Świeca zapachowa w szklanym słoju marki Country Candle posiadająca dwa knoty. Świeca sprawdzi się idealnie w średnich i mniejszych pomieszczeniach. Świece palą się czysto, długo i posiadają bawełniane knoty bez dodatku ołowiu. Świece zapachowe Country Candle są wyprodukowane w USA. Ta mała świeca nada każdemu wnętrzu cudowny zapach! Doskonała na każdą okazję.

 

 

Czas palenia ~ 90 h.

 

 

Świece Country Candle palą się czystym, jasnym światłem. Country Candle to kontynuacja najlepszych tradycji rodziny Kittredge, twórców Kringle Candle i Yankee Candle.

 

 

 

 

Czas palenia:
~ 90 h
Najlepsze dla:
małych pomieszczeń, średnich pomieszczeń
Surowiec:
Wosk mineralny (parafina)
Typ wosku:
Wosk mineralny (parafina)
Wysokość:
127 mm
Średnica:
102 mm
Waga wosku:
450 g
Waga produktu:
700 g
Typ produktu:
Świeca zapachowa, Świeca w szkle, Świeca w słoiku

Specyfikacja

Rodzaj
Świeca zapachowa
Zastosowanie
Do pomieszczeń

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Bosch TWK8611, LogiLink Kabel USB 3.0 Typ-A do Typ-A dł. 2m - CU0039, Lexmark toner 50F2X0E, InLine Zestaw śrubek instalacyjnych typu Sub-D 10 szt. - 77776, LINDY Adapter DVI-D z EDID/DDC (32102), Melitta Look Therm Selection Black (1011-12), LINDY Patchcord światłowodowy, LC - LC, OM3, 50/125Ám, Multimode, 3m (46372), LINDY LC/LC 50/125µm OM4 20m (46346), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e U/UTP Biały 0.25m (B-UTP50025W), PLANET PET Paski jagnięce - 80g, Armac OFFICE 1000F LCD (O/1000F/LCD), TelForceOne Pokrowiec wodoodporny strunowy 5,5" czarny (GSM034086), ZENITH Simple 24 szt (201767), Activejet Toner ATS-C404AN / CLT-C404S (Cyan), Bee-bee Piórnik owal/kosmetyczka Hibiskus PO-18, NoName Etui Book Magnetic Samsung A8 A530 2018 złoty/gold A5 2018, Humongous Entertainment Pajama Sam 3: You Are What You Eat From Your Head To Your Feet Steam CD Key, Electronic Arts The Sims 4 + Zostań Gwiazdą, JetWorld Toner do Kyocera FS-C5250 FS-C2026 FS-C2126 FS-C2526 FS-C2626 / TK-590M / Magenta / 5000 stron / zamiennik / JetWorld uniwersalny