Akcesoria RTV
Do koszyka

Wzmacniacz Antenowy TV SWA-9 (W1013)

Wzmacniacz antenowy
ID produktu: 757826
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Wzmacniacz antenowy
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Wzmacniacz antenowy SWA-9 służy do wzmacniania słabych sygnałów TV naziemnej analogowej i cyfrowej w formacie DVB-T MPEG-4. Wzmacniacz SWA-9 jest przeznaczony do montowania bezpośrednio na zaciskach anteny w puszce antenowej. Takie rozwiązanie zapewnia wzmocnienie słabych sygnałów już na wejściu anteny, co jest szczególnie istotne przy niskim stosunku sygnału do szumów.

                                             

                   

Parametry techniczne:
  1. Producent Anprel Electronics
 
2. Model SWA-9
 
3. Nr katalogowy W1013
 
4. Zysk energetyczny (wzmocnienie) 28-38dB
 
5. Poziom szumów 1,7dB
 
6. Impedancja wejścia 300 Ohm
 
7. Impedancja wyjścia 75 Ohm
 
8. Kanały odbioru 1-69
 
9. Zastosowanie 70-130km
 
10. Gwarancja 12m

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
EAN
5901436710189
Informacje podstawowe
Rodzaj
Wzmacniacz antenowy

Opinie

(1)
(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Odbiór sygnału dvb-t 60km od nadajnika dobry.
  • ZALETY:
  • + Dobry do anteny siatkowej.
  • WADY:
  • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Hama LS 150 (57139), Intellinet Network Solutions 345064, Green Cell do Sony Vaio VGP-BPS13 VGP-BPL13 VGP-BPS13A/S 11.1V 6 cell (SY05), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 20m (54029), Omega Varr OM-270, MyScreen Protector Szkło do LG K4 (001582610000), Ariete ŻELAZKO ARIETE 6243 STEAM IRON (2200), Tescoma Nożyczki do pizzy DELICIA (630094.00), Tescoma Pojemnik z ociekaczem 4FOOD, G3Ferrari Wentylator 40cm podłogowy G50035 metal G3Ferrari, Esperanza Kabel USB Esperanza USB C- USB C3.1 oplot 1,0m czarny, Kaspersky Lab Total Security 3 Urządzenia 1 Rok (KL1949G5CFS-9), Lenovo IdeaPad 330-17ICH (81FL004QPB) 12 GB RAM/ 16 GB M.2 PCIe/ 120 GB SSD/ Windows 10 Home PL, Akracing Core LX Niebieski (AK-LX-BL), Aerocool THUNDER3X EC1 AIR Czarny (AERO-EC1-B)