Udostępnij
https://www.morele.net/wiadomosc/zostan-w-domu-w-ktorym-niczego-nie-brakuje/16321/ 2020-03-18 13:50:41.000000

Zostań w domu, w którym niczego nie brakuje

Pomagamy w #zostańwdomu

Czysty dom to czysta głowa, a najbliższe dni zdają się dobrym czasem na sprzątnięcie domu czy mieszkania. Nie da się ukryć, że wiosna za pasem. Zdajemy sobie sprawę, że odkurzanie, mycie podłogi, sprzątanie szafy, pranie czy mycie okien to może jednak nie to czego oczekiwaliście od tego przymusowego wolnego ale gwarantujemy Wam, że w czystym domu wszystko wygląda lepiej. Łatwiej też o zachowanie higieny. Badacze są zresztą zgodni, że czyste mieszkanie zdecydowanie poprawia nasze samopoczucie. Przygotujcie ulubioną playlistę, a sprzątanie będziecie mogli potraktować też jako dodatkowy trening. 

Do porządkowania domu z pewnością przyda się Wam odkurzacz oraz mop. Możecie wybrać klasyczną opcję, mopa elektrycznego lub mop parowy, a do tego oczywiście środki czystości. Dla tych, którzy zdecydują się na mycie okien polecamy specjalne myjki do okien

Przygotowaliśmy dla Was kilka kategorii produktów, mogących pomóc w sprawnym zaplanowaniu tych nadchodzących dni, które większość z nas spędzi z pewnością w domowym zaciszu. Ale bez obaw. Pamiętaliśmy również o gadżetach, które pozwolą umilić Wam spędzenie tego wymuszonego czasu w domu. 

Ekspresy do kawy. Większość z nas pija kawę w biurze lub kawiarniach, a prawdziwi kawosze na pewno nie wyobrażają sobie poranka bez kawy. Jeśli nie macie w domu ekspresu to warto się za jakimś rozglądnąć. Rodzajów ekspresów jest kilka, najbardziej popularne to te ciśnieniowe. Inny rodzaj to ekspresy kapsułkowe, które są niezwykle proste w obsłudze i zajmują bardzo niewiele miejsca w kuchni. Ich zaletą jest również wielość smaków.  

Najpopularniejsze ekspresy ciśnieniowe

Wypiekacze do chleba. Jeżeli należycie do osób, które mają stos przepisów do zrobienia ‘na później’, no może to później jest właśnie teraz? Wybierając domowy chleb mamy pewność z jakich składników jest wykonany. Bez konserwantów, barwników i bez sztucznych spulchniaczy. Chyba nie ma nic lepszego na śniadanie niż ciepłe, miękkie pieczywo z chrupiąca skórką i ulubionymi dodatkami. W przygotowaniu domowego pieczywa z pomocą przychodzą właśnie wypiekacze. Zapewniają wiele ciekawych programów pracy, możliwość stopnia zarumienienia skórki czy funkcję pamięci ustawień. 

Wypiekacze do chleba domowego

Multicookery, tak jak i wypiekacze do chleba spodobają się wszystkim, którzy chcą dbać o to, co jedzą. Są to wielofunkcyjne urządzenia, a wielość ich programów często może nam zastąpić kuchenkę, parowar czy piekarnik. Zapewniają oszczędność czasu, energii i przestrzeni w kuchni, a przygotowane w nich posiłki nie wymagają dużej ilości tłuszczu co wpływa na obniżenie kaloryczności potraw. 

Blendery to kolejne świetne i multifunkcyjne rozwiązanie w kuchni. Łatwo, szybko i przyjemnie wyczarujemy dzięki nim pyszne kremy, koktajle, smoothie czy dipy. 

Dzbanki, butelki i filtry Brita. To idealne rozwiązanie w czasach kiedy powinniśmy ograniczać plastik, a jednocześnie dbać o jakość wody, którą pijemy. Filtry minimalizują ilość substancji negatywnie wpływających na smak i zapach wody.  Redukują kamień, chlor i inne niekorzystne substancje kranowej wody. A przy okazji charakteryzują się minimalistycznym designem i lekką, wygodną w użyciu konstrukcją. 

Oczyszczacze powietrza, nie można o nich nie wspomnieć, kiedy mowa o czystym domu. Czysta przestrzeń to również czyste powietrze. Roztocza, alergeny czy cząsteczki smogu w sezonie grzewczym to częsty problem. Filtrowanie powietrza za pomocą oczyszczacza może uchronić od problemów zdrowotnych nie tylko domowników z alergią. Rezultatem działania takich urządzeń jest eliminowanie dużej ilości szkodliwych substancji, zwiększona siła dezynfekcji oraz lepsze usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Większość oczyszczaczy wyposażonych jest również w czujniki, które będą nas informować o stanie jakości powietrza.

Zadbaj o czyste powietrze

Jesteśmy od tego żeby pomóc. Obok inspiracji produktowych, które załączamy poniżej, jesteśmy również do Waszej dyspozycji w zapytaniach na LIVEchat, wiadomościach w panelu Klienta czy Social Media. Pomagamy w #zostańwdomu. 

Udostępnij
5,0
5 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)